Dziedziczki w ŚrodAwisku!

Już w najbliższą środę (7 listopada)  o godzinie 19.00 w wadowickiem Kinie Centrum (ul. Teatralna 1) nowe "środAwisko”. Tym razem zobaczymy dramat "Dziedziczki" prod. Brazylia, Francja, Niemcy, Norwegia, Urugwaj, reż. Marcelo Martinessi, wyk. Ana Brun, Margarita Irun, Ana Ivanova, Nilda Gonzalez, czas 95 min, od 15 lat.

Chela całe dnie spędza w domu, malując, ma swoje przyzwyczajenia i rytuały, których rytmu pilnuje bardziej przebojowa i harda Chiquita. Choć kobiety od dekad są parą, nauczyły się ukrywać swój związek przed wścibskimi oczami konserwatywnego paragwajskiego społeczeństwa. Gdy jednak wpadają w kłopoty finansowe, ich życie czeka rewolucja i nawet wyprzedaż drogocennego wyposażenia domu, będącego symbolem ich przynależności do elity, nie wystarczy, by utrzymać status quo. Chiquita trafia do więzienia za długi, a wycofana do tej pory Chela zmuszona jest wyjść ze skorupy i zmierzyć się z zewnętrznym światem.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

logo RSS

IT Wadowice: "Dziedziczki" w ŚrodAwisku!