Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Wadowice

Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny

Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach włącza się w ogólnopolską akcję promocyjną POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY organizowaną przez Polską Organizację Turystyczną we współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki.

W ramach tego projektu, w dniach 16 i 17 marca 2019 roku możliwe będzie skorzystanie z promocyjnych biletów na zwiedzanie ekspozycji stałej Muzeum:

  • bilet normalny na zwiedzanie w języku polskim tańszy o 50% w stosunku do ceny regularnej – cena 11,50 zł/os. Bilet dostępny dla wszystkich (także w przypadku grup);
  • bilet normalny na zwiedzanie w języku obcym tańszy o 50% w stosunku do ceny regularnej – cena 17,50 zł/os. Bilet dostępny dla wszystkich (także w przypadku grup).

Warunkiem skorzystania z promocyjnej oferty jest powołanie się w kasie biletowej na hasło: WEEKEND ZA PÓŁ CENY. Od 28 lutego oferta będzie również dostępna w sprzedaży internetowej poprzez naszą stronę: https://domjp2.pl/bilety/.

 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

logo RSS

IT Wadowice: Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny