Koncert Przy Lampce

5 kwietnia (piątek) 2019 r. godz. 19:00, sala kameralna WCK

Kup bilet na koncert / 20 zł w przedsprzedaży, 25 zł w dniu koncertu


Żaneta Lubera to półfinalistka programu The Voice of Poland, autorka piosenek, stypendystka Miasta Krakowa, laureatka World Independent Music Award. Współpracowała z wieloma artystami, operując wieloma gatunkami muzycznymi. Występowała m.in. z Patrycją Markowską, Piotrem Nalepą, Mattem Kowalskym, Jarosławem Śmietaną, Wojciechem Karolakiem, Maciejem Balcarem i wieloma innymi.

Nie-Bo to muzyczny zespół Roberta Lubery który od lat działa na rynku muzycznym realizując własną wizję artystyczną...jest to próba odejścia od sztampowych produkcji muzycznych...chęć pokazania indywidualności muzyków i wykonawców współpracujących  z zespołem w trakcie koncertów i nagrań...to pragnienie nawiązania dzięki muzyce i tekstom bliskiej emocjonalnej relacji z publicznością...Przez wiele lat takie podejście do muzyki zaowocowało koncertami z wieloma wspaniałymi artystami: Maciejem Maleńczukiem, Piotrem Nalepą (Piotr Nalepa Breakout Tour), Maciejem Balcarem, Eweliną Flintą, Krzysztofem Zalewskim, Pawłem Kukizem, Arturem Gadowskim, Kasią Kowalską,  Ewą Bem i Żanetą Luberą.

Na koncercie usłyszymy piosenki Roberta Lubery z wszystkich autorskich projektów (Sagittarius, The End, Nie-bo) oraz numery Żanety z jej autorskiej płyty. Oczywiście nie zabraknie także piosenek z Voice of Poland oraz Tribute to Breakout.


1000 Znaków do wykorzystania