Stowarzyszenie Wadowickie Inicjatywy Obywatelskie zaprasza przedstawicieli wszystkich organizacji, klubów, kół gospodyń, rad sołeckich i grup nieformalnych do wzięcia udziału w III Pikniku Organizacji pozarządowych ,,Silni dzięki współpracy", który odbędzie się 15 czerwca 2019 roku na Bulwarach nad Skawą oraz do Konkursu na prezentację multimedialną lub film „Najlepsze działanie w zakresie współpracy międzypokoleniowej lub aktywizacji społecznej"

Zgłoszenia należy przesłać na załączonym formularzu na adres Stowarzyszenie WIO, ul. Konstytucji 3-Maja 5, 34-100 Wadowice lub pocztą elektroniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; można je również zostawić w Urzędzie Miejskim (Wydział Promocji).

Pliki do pobrania:


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.