Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Wadowice

Nie chcesz ryzykować przy zakupie samochodu Volvo z drugiej ręki? Skorzystaj z oferty Volvo Selekt i kup wybrany model z dodatkowymi bonusami!

Chociaż używanych samochodów na rynku jest bardzo dużo, to jednak znalezienie tego odpowiedniego wcale nie jest takie proste, jak może się wydawać. Przekręcone liczniki, nieudolne naprawy, usterki powypadkowe czy nieoryginalne części – to jedynie parę problemów, z którymi możemy się spotkać.

Jednak tak naprawdę szukanie dobrego auta używanego wcale nie musi być tak trudne – warto zajrzeć do salonów dealerskich marek, w tym także do salonu Volvo, w którym możemy znaleźć samochody używane Volvo Selekt. Co warto o nich wiedzieć?

Samochody używane Volvo Selekt – co to jest?

Volvo Selekt to specjalny program wspierający sprzedaż samochodów używanych od Volvo. Dzięki niemu klienci zainteresowani zakupem pojazdu z drugiej ręki nie muszą ryzykować – mają taką samą pewność udanej transakcji jak wtedy, gdy kupowaliby nowy model!

Z programu Volvo Selekt korzystają również polskie salony samochodowe, w tym między innymi salon Euroservice z Warszawy, z którego oferta można zapoznać się bliżej na stronie.

Zatem wtedy, gdy chcemy kupić używane auto, ale jednocześnie nie chcemy ryzykować, warto sprawdzić modele dostępne w ramach tego programu. To gwarancja udanej transakcji!

Samochody używane Volvo Selekt – najważniejsze zalety programu:

  • samochody jak nowe – w ramach programu sprzedawane są modele mające do 7 lat, z przebiegiem do 150 tysięcy kilometrów
  • kompleksowa kontrola – auto używane Volvo przed wystawieniem na sprzedaż jest kontrolowany w aż setce punktów, niezbędne naprawy prowadzone są z użyciem oryginalnych części zamiennych
  • możliwość bezpłatnej wymiany pojazdu – w ciągu 30 dni lub przed przejechaniem 1,5 tysiąca kilometrów można wymienić samochód Volvo na inny o nie mniejszej wartości
  • gwarancja na używane – używane samochody w programie są objęte roczną gwarancją bez limitu kilometrów i na terenie całej Unii Europejskiej i innych krajów Europy – Szwajcaria, Norwegia, Lichtenstein
  • roczne Assistance – samochody używane Volvo Selekt są również objęte ochroną Assistance w Polsce i w Unii Europejskiej przez 24 godziny na dobę i w terminie do roku od zakupu
  • korzystne finansowanie – kupując używany samochód Volvo w salonie marki możemy także skorzystać z atrakcyjnego finansowania, między innymi z kredytów samochodowych
  • ubezpieczenia Volvo na miejscu – od razu po zakupie możesz wyjechać z salonu swoim samochodem Volvo, potrzebne polisy kupisz na miejscu

Te wszystkie zalety powodują, że używane samochody Volvo w programie Volvo Selekt są tak popularne – go pewność, że transakcja będzie całkowicie udana!

Samochody używane Volvo Selekt – sprawdź ofertę już teraz!

Jeśli również zainteresowały Cię używane samochody Volvo i chcesz zdecydować się na zakup bez ryzykowania, zobacz już teraz aktualne oferty dostępne w ramach prezentowanego programu Volvo Selekt. Jak można to zrobić? To bardzo proste!

Wybierz salon samochodowy Volvo w swojej okolicy i sprawdź oferty na jego stronie internetowej. Dzięki temu możesz sprawdzić dostępne model bez wychodzenia z domu. Gdy jakiś pojazd wpadnie Ci w oko, możesz od razu skontaktować się z salonem, aby umówić się na jazdę próbną!

Podsumowując, gdy chcesz kupić używane auto od Volvo, warto zacząć od sprawdzenia ofert dostępnych w salonach samochodowych Volvo!

Samochody używane Volvo Selekt – kupuj bez ryzyka!