Letnie Kino Plenerowe: Jestem taka piękna!

Miłośników kina w Wadowicach czeka prawdziwa gratka, bo jak co roku wadowickie Kino Centrum w okresie wakacyjnym zaprasza na dodatkowe seanse w plenerze. W sierpniu zaplanowano dwa seanse: 8 i 22.

Już 8 sierpnia (czwartek) o godz. 20:30 na Bulwarach nad Skawą (przy moście drogowym, droga krajowa 52) odbędzie się kolejne w tym roku, letnie kino plenerowe. Na leżakach, pod gołym niebem na widzów czekać będzie film „Jestem taka piękna!”.

Renee Bennett każdego dnia boleśnie doświadcza, jak to jest być przeciętniaczką w Nowym Jorku – mieście faworyzującym pięknych i bogatych. Wszystko zmienia się, gdy na zajęciach fitness spada z rowerka treningowego, uderza się w głowę i traci przytomność. Kiedy odzyskuje świadomość i spogląda w lustro, wprost nie może uwierzyć. Jej nogi są szczupłe i opalone, włosy jedwabiste, a podbródek idealnie ukształtowany. Jednym słowem – jest zjawiskowo piękna! Problem w tym, że… tak naprawdę nic się nie zmieniło. Wstęp wolny.

„Jestem taka piękna!”, komedia, prod. USA, reż. Abby Kohn, Marc Silverstein, wyk. Amy Schumer, Michelle Williams, Rory Scovel, Emily Ratajkowski, czas 110 min, od 15 lat 

 

Oczywiście projekcja jest uzależniona od pogody. W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych (także opadów przed planowaną projekcją) seans zostanie odwołany. Informacja o tym zostanie zamieszczona na kinowym profilu Facebook i stronie internetowej.

Wstęp na wszystkie projekcje jest bezpłatny.


Artykuły promocyjne

logo RSS

IT Wadowice: Letnie Kino Plenerowe: Jestem taka piękna!