Zapisy na rok 2019 / 2020


Chcesz rozwijać swoje pasje i zainteresowania? Lubisz podejmować nowe wyzwania? A może chcesz interesująco spędzić wolny czas w gronie rówieśników, ale nie do końca wiesz czego szukasz?

Rozpoczynamy nowy sezon artystyczny a wraz z nim zajęcia stałe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami, bo z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Spotkania z kulturą i sztuką już od października mogą zacząć zarówno najmłodsi ( już  od 3 roku życia), nieco starsze dzieciaki, młodzież, jak i dorośli. Zajęcia pozwolą rozwijać różnorodne zdolności, poszerzać horyzonty, poznawać nowe formy pracy i pozyskać nowe umiejętności.

Zapisy na zajęcia odbywają się wyłącznie za pośrednictwem formularza elektronicznego, który jest dostępny na dole strony od 17 sierpnia 2019 r.

UWAGA! Bardzo prosimy o deklarowanie udziału w zajęciach zgodnie z podanym wiekiem przy danych grupach. Niedostosowanie wieku dziecka do przedziału wiekowego grupy będzie równoznaczne z niezakwalifikowaniem się na wybrane zajęcia.

Liczba miejsc na każde zajęcia jest ściśle ograniczona. O przyjęciu do grupy decyduje kolejność zgłoszeń.  Wysłanie zgłoszenia nie jest równoznaczne z dostaniem się na dane zajęcia.

NASZE PRACOWNIE:

Kuźnia Ceramiczna - ANGOBA

Studio Farby i Płótna

Warsztat Modelarza

Wytwórnia Wokalna

Scena Teatralna

Akademia Tańca

Klub Fotograficzny

Wolontariat

Laboratorium Młodego Badacza

Pracownia Niesamowitości

Śladami Wielkich Wynalazców - Konstruujemy

Dziecięcy ARCHIpelag - Klub Małego Architekta

Joga dla dorosłych

Klub Malucha

Pliki do pobrania: