Brak pomysłu na spędzenie weekendu? Mamy coś dla miłośników dobrej kuchni i nowych, orientalnych smaków. Przed nami jesienna edycja Zlotu Foodtrucków! Startujemy w najbliższy piątek (13.09) o godz. 12:00 i cieszymy się pysznym jedzeniem aż do niedzieli do godz. 20:00.

Ponownie Wadowiczanie będą mieli okazję spróbować wyśmienitych dań z różnych zakątków świata. Przygotujcie swoje kubki smakowe na niepowtarzalne doznania! Pyszne hamburgery, wegetariańskie kanapki, owoce w czekoladzie, belgijskie ‘fritki’ czy włoska pizza to tylko część dań, jakich będzie można skosztować. Foodtrucki serwują najwyższej jakości jedzenie, które za każdym razem przyciąga tłumy na wadowicki rynek. Nie możecie tego przegapić!

Piątek (13.09) 12:00 - 21:00
Sobota (14.09) 12:00 - 23:00
Niedziela (15.09) 11:00 - 20:00

Miejsce: pl. Jana Pawła II w Wadowicach

Wydarzenie objęte zostało Patronatem Honorowym Burmistrza Wadowic Bartosza Kalińskiego.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.