Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Wadowice

Spotkanie w Klubie Podróżnika Bez Paszportu

Wadowicki Klub Podróżnika zaprasza nas 17 października 2019 r. o godz. 18.00 na spotkanie z Tomaszem Jakimiuk – Hulajnogą i autostopem przez Afrykę!

Tomasz Jakimiuk pewnego dnia spakował plecak, wziął hulajnogę i ruszył na Czarny Ląd. Przez 4 miesiące podróży odwiedził 9 państw. Jego celem było przemierzenie Afryki z północy na południe od Egiptu, aż po RPA. Odpychał się na hulajnodze i jechał autostopem, a wszystko po to, by być jak najbliżej lokalnych ludzi, chcąc poznać wszelkie piękno i niedoskonałości odwiedzanych ziem. W Egipcie zamknęła go policja z dziwnymi zarzutami. W Sudanie na Pustyni Nubijskiej zmagał się z brakiem wody, a kiedy wydostał się na drogę trafił do kopalni. Podróż z wieloma zwrotami akcji, których nikt nie był w stanie przewidzieć.

Tomasz Jakimiuk to podlaski podróżnik z pasji, bloger z zamiłowania, entuzjasta fotografii reportażowej. Autor książki podróżniczej „Jak To daleko” o podróży jachtostopem. Laureat wielu nagród, m.in. Traveler - National Geographic oraz Festiwalu KOLOSY. Odkrywa świat z perspektywy hulajnogi i podróżny autostopem.

17.10.2019 r., godz. 18.00, Klub Podróżnika, Wadowickie Centrum Kultury, sala kameralna, ul. Teatralna 1, 

wstęp wolny


Artykuły promocyjne

IT Wadowice: Spotkanie w Klubie Podróżnika "Bez Paszportu"