W naszym kraju rocznie wynajmowanych jest ponad 17 milionów aut, a na rynku funkcjonuje ponad 1000 wypożyczalni – statystyki te jasno pokazują, że usługi tego rodzaju są niezwykle popularne. I nie ma w tym niczego dziwnego – dają bowiem mnóstwo korzyści i to nie tylko klientom biznesowym, ponieważ dużym zainteresowaniem cieszy się również wynajem długoterminowy samochodów dla osób fizycznych. Co warto o nim wiedzieć i czy rzeczywiście jest to opcja dla Ciebie?

Możesz wynająć samochód swoich marzeń…

Nie ulega wątpliwości, że wynajem długoterminowy samochodów dla osób fizycznych jest opcją dla tych osób, które nie chcą kupować nowego auta, a najem długoterminowy wydaje im się korzystniejszy pod względem finansowym. Płacą oni bowiem kilkaset złotych miesięcznie i mogą niemal bez ograniczeń korzystać z pojazdu swoich marzeń od renomowanego producenta, jak BMW, Audi czy Mercedes. Korzystając z usług nowoczesnej wypożyczalni o dobrych opiniach, możesz liczyć na pojazd fabrycznie nowy i nie mający więcej niż 2-3 lata. Dzięki temu zapewnisz sobie bezpieczeństwo i komfort podróży – nawet na najdłuższych trasach.

Flota dostępnych pojazdów jest bardzo szeroka i zróżnicowana, dzięki czemu możesz zdecydować się na najem długoterminowy takiego samochodu, o jakim marzysz albo dostosowanego do Twoich możliwości finansowych – skorzystasz zarówno z tańszych modeli, jak też pojazdów luksusowych, których cena wynajmu za miesiąc przekracza 1000 zł brutto.

Wynajem długoterminowy samochodów dla osób fizycznych – co warto o nim wiedzieć?

i korzystać z niego tak, jak chcesz

Decydując się na wynajem długoterminowy samochodów dla osób fizycznych, masz pewność tego, że będziesz korzystać z niego dokładnie tak, jak chcesz – wypożyczalnia nie stawia przed Tobą konkretnych wymagań, dlatego też możesz jeździć dokąd chcesz i wykorzystywać pojazd do dowolnych celów. Obowiązuje Cię wysoki limit kilometrów, co pozwala podróżować na najdalszych trasach, zaś ubezpieczenie oraz pakiet assistance zapewniają Ci poczucie bezpieczeństwa w trakcie podróży.

Co więcej – wiele firm zapewnia również możliwość podróżowania wynajętym samochodem za granicę. Wystarczy poinformować o tym fakcie wypożyczalnię i uzyskać zgodę.

Usługi serwisowe i auto zastępcze w ramach usługi

Wybierając ofertę renomowanej wypożyczalni, możesz liczyć na wynajem długoterminowy dla osób fizycznych, w ramach którego skorzystasz również z bezpłatnych usług serwisowych czy też auta zastępczego w sytuacji, gdy to wynajęte uległo awarii. Jest to bardzo komfortowe rozwiązanie, ponieważ zapewni Ci pełną mobilność nawet w kryzysowych sytuacjach – wystarczy jeden telefon, a wszelkie problemy związane z niesprawnością auta szybko przestaną istnieć.

Elastyczna oferta, dopasowana do Twoich potrzeb

Najem długoterminowy to usługa dostosowywana indywidualnie do klienta, stąd też jej duża popularność. Limit kilometrów jest dla Ciebie zbyt niski? Skontaktuj się z wypożyczalnią i powiększ go o kilka tysięcy kilometrów. Chcesz po zakończeniu umowy kontynuować współpracę, ale wynajmując inny, nowszy pojazd. Również nie ma problemu. Wypożyczalnia dopasuje ofertę w pełni indywidualnie do Twoich potrzeb!

Długoterminowy wynajem samochodów przez osoby fizyczne dodatkowo usprawnia fakt, że rezerwacji pojazdu można dokonać w zdecydowanej większości przez Internet. W ten sposób wybierzesz interesujący Cię model pojazdu, termin oraz wszelkie opcje dodatkowe – wszystkie te formalności załatwisz w kilka minut, bez wychodzenia z domu.

Czy jest to rozwiązanie dla Ciebie? Zastanów się nad tym – w Polsce rokrocznie wynajmowanych jest niemal 20 milionów samochodów, co zdecydowanie nie jest przypadkiem. To usługa, która daje Ci mobilność i komfort.