Idzie lato! Co Ty na to, żeby zagrać z nami w plażówkę? Po dwóch spowodowanej pandemią wracają Wianki nad Skawą, a wraz z nimi wraca turniej w siatkówkę plażową. Przywitajcie z nami lato na piasku i zapiszcie się do rozgrywek! Kto tym razem sięgnie po puchar burmistrza?

65508020 2272357692853945 8317624538628096000 n 1024x625 - Rozpocznij z nami lato na piasku! [ZAPISY DO TURNIEJU]

Gmina Wadowice i stowarzyszenie ALPS Wadowice organizują Turniej w Plażówkę o Puchar Burmistrza Wadowic Bartosza Kalińskiego. Turniej zostanie rozegrany w dwóch kategoriach wiekowych, w czwartek i piątek (24-25.06) na wadowickich bulwarach i otworzy nam Wianki nad Skawą.

W czwartek przewidziano rozgrywki dla uczniów i uczennic szkół podstawowych (czteroosobowe drużyny). Natomiast w piątek o puchar burmistrza powalczą siatkarze i siatkarki w kategorii OPEN (duety), od 15. roku życia.

Dla trzech najlepszych zespołów obu turniejów przewidziano puchary oraz nagrody, które będą wręczane przed koncertem gwiazdy wieczoru – Viki Gabor.

Zapisy na turniej przyjmowane są za pośrednictwem maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Więcej informacji pod numerem telefonu: 519 352 919. Nie zwlekajcie ze zgłoszeniem, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona. Przed zgłoszeniem prosimy o zapoznanie się z regulaminem, zamieszczonym pod artykułem.

Turniej w plażówkę wraz po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią koronawirusa. Przypomnijmy, że w pierwszej edycji udział wzięły aż 24 zespoły. Zmagania szkół podstawowych wygrały „Mroczne Kozy”, z kolei po puchar burmistrza w kategorii OPEN sięgnęli Tomasz Kułaga i Daniel Pochopień [więcej tutaj]