Gmina Wadowice informuje, że w ramach projektu pn. Aktywny i zdrowy senior realizowanego w ramach Budżetu Partycypacyjnego (Obywatelskiego) nadal trwają zapisy na bezpłatne zajęcia z gimnastyki rehabilitacyjnej i prozdrowotnej dla seniorów w Kleczy Zarąbkach....

W najbliższą sobotę, na wadowickim rynku odbędzie się kolejna odsłona akcji MOTOSERCE, podczas której pobierana zostanie krew dla najbardziej potrzebujących. W programie przewidziano mnóstwo atrakcji towarzyszących.

Gmina Wadowice w ramach konkursu „Małopolska infrastruktura rekreacyjno – sportowa - MIRS”– edycja 2019 organizowanego przez Zarząd Województwa Małopolskiego pozyskała środki na budowę boiska sportowego w miejscowości Babica w wysokości 168.000,00zł....

 • Policja poszukuje mężczyzny, który potrącił rowerem kobietę
  Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach poszukuje mężczyzny, który 7 maja 2019 roku jadąc rowerem po chodniku na Al. M. B. Fatimskiej w Wadowicach potrącił idącą z przeciwnego kierunku kobietę. Mężczyzna zatrzymał się, by upewnić się, że poszkodowanej nic nie jest. Niestety jak...
 • Wadowiccy kryminalni zatrzymali złodziei paliwa
  Policjanci Wydziału Kryminalnego wadowickiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy włamali się do budynku gospodarczego, skąd ukradli łącznie 1400 litrów paliwa. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę do 10 lat więzienia.
  4 maja 2019 roku Komenda Powiatowa Policji w Wadowicach została...
 • Imprezy integracyjne, bankiety czy konferencje – eventy firmowe można organizować we własnym zakresie, ale ich przygotowane można zlecić także ekspertom w tej dziedzinie. Czy samodzielne przygotowanie imprezy to dobry wybór? Zapraszamy do sprawdzenia!

  Aktualnie wydarzenia firmowe organizują nie tylko duże korporacje, ale także mniejsze firmy rodzinne. Profesjonalna organizacja eventów firmowych to podstawa zadowolenia organizatora oraz jego gości, wobec tego wtedy, gdy chcemy urządzić je we własnym zakresie, powinniśmy dołożyć wszelkich starań, by było dopięte na ostatni guzik.

  Z drugiej strony można skorzystać również z usług agencji eventowych, które posiadają wieloletnie doświadczenie w tej właśnie dziedzinie, na przykład agencji Event Concept.

  Zatem, czy organizacja imprez firmowych we własnym zakresie to dobre posunięcie? A może lepiej zdecydować się na wsparcie agencji, która może zająć się wszystkim od A do Z?

  Organizacja eventów firmowych we własnym zakresie – plusy i minusy

  Aby eventy dla firm były całkowicie udane, powinniśmy przede wszystkim poświęcić czas dobre zaplanowanie całego przedsięwzięcia. Dokładny plan jest podstawą!

  Przygotowanie scenariusza imprezy, a także dobór odpowiedniej lokalizacji i podwykonawców, a następnie koordynacja całego wydarzenia – właśnie na tym polega organizacja imprez firmowych Śląsk oraz w innych regionach.

  Z jednej strony może wydawać się, że imprezy firmowe nie są skomplikowane, ale z drugiej pojawia się często szereg problemów, którymi trzeba stawić czoła. Jak znaleźć satysfakcjonujące miejsce? Czy organizować nocleg? Jakie atrakcje zapewnić uczestnikom zdarzenia? To jedynie parę pytań, na które należy znaleźć odpowiedzi.

  Właśnie dlatego coraz częściej eventy firmowe zlecane są specjalnym agencjom, które posiadają w tym zakresie wieloletnie doświadczenie. Z ich wsparciem każde wydarzenie będzie całkowicie udane!

  Organizacja eventów firmowych z agencją eventową

  Firma taka jak agencja eventowa zajmuje się przygotowywaniem dla swoich klientów udanych wydarzeń biznesowych, a także innych imprez okolicznościowych, na przykład bankietów, gali, szkoleń, konferencji, imprez integracyjnych, rocznic, aby wspomnieć tylko o niektórych z nich.

  Pracownicy agencji mogą zająć się wówczas wszystkim, z czym związana jest organizacja imprez firmowych atrakcje, noclegi, transport, catering, meble eventowe, sprzęt oświetleniowy i nagłośnieniowy – o tylko niektóre sprawy, którymi mogą się zająć.

  Czy samodzielna organizacja eventów firmowych to dobry wybór?

  Dla klienta skorzystanie z usług agencji może być korzystnym rozwiązaniem z kilku względów:

  • fachowe doradztwo
  • kompleksowa pomoc – wyszukanie ofert, rezerwacje, negocjacje, koordynacja wydarzenia
  • mniejsze ryzyko niepowodzenia wydarzenia
  • możliwość uzyskania niższych cen – rabaty od podwykonawców
  • oszczędność czasu na organizacji

  Agencje mogą pomóc nam zarówno wtedy, gdy chcemy uzyskać wsparcie przy organizacji mniejszego spotkania integracyjnego dla pracowników, jak również wtedy, gdy chodzi o międzynarodowe konferencje biznesowe – w każdym przypadku ich wsparcie będzie dobrym posunięciem!

  Komu warto zlecić organizację eventów firmowych?

  Gdy chcemy zdecydować się na powierzenie organizacji eventu w ręce profesjonalistów, pojawia się pytanie – jak znaleźć dobrą agencję, która będzie mogła zająć się wszystkim, co najważniejsze!

  Po wpisaniu do wyszukiwarki internetowej słów takich jak „imprezy firmowe Katowice” czy też „organizacja imprez firmowych Warszawa”, możemy natychmiast zapoznać się z dostępnymi w ofertami w konkretnych lokalizacjach.

  Po dwutygodniowej przerwie spowodowanej weekendem majowym wracają rozgrywki GOLA. Trzy pierwsze kolejki wyłoniły trójkę faworytów, które powalczą o końcowy triumf: Drukarnia Sigma, Black Grass oraz Carmax Wadowice.

  W programie przewidziano występy zespołów muzycznych oraz teatralnych, losowanie nagród i wiele innych atrakcji! Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców!

  Uprzejmie informujemy, że 11 maja 2019 r. (sobota), Urząd Miejski w Wadowicach będzie czynny. Urzędnicy odpracowują 2 maja, który był dniem wolnym.

 • Jest nowy Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowalnego
  Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Wadowicach ma nowego szefa. Starosta wadowicki Eugeniusz Kurdas powołał na to stanowisko Michała Kwarciaka. Nowy inspektor swoje obowiązki objął dzisiaj. -...
 • Motocyklista przekroczył prędkość i stracił prawo jazdy
  Wczoraj, policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego wadowickiej komendy zatrzymali prawo jazdy motocykliście, który przekroczył dozwoloną prędkość o 64 km/h.
  Do zdarzenia doszło w miejscowości Wieprz tuż przed godz. 18:00, gdzie mundurowi zauważyli jadącego z dużą prędkością motocyklistę. Pomiar...
 • Gmina Wadowice w ramach konkursu Kapliczki Małopolski organizowanego przez Zarząd Województwa Małopolskiego pozyskała środki na renowacje dwóch zabytkowych kapliczek w miejscowości Wysoka w wysokości 29.000,00zł.

 • Siłownia zewnętrzna przy wadowickim „ogólniaku”
  Doskonała wiadomość dla amatorów aktywności fizycznej. Po oddaniu pod koniec ubiegłego roku do użytku nowych boisk sportowych oraz rozbiegu do skoku w dal, przy I Licem Ogólnokształcącym im. Marcina...
 • Małopolska Nagroda Gospodarcza 2019
  Marszałek Województwa Małopolskiego Witold Kozłowski zaprasza przedsiębiorców, instytucje oraz organizacje gospodarcze do zgłaszania kandydatur do Małopolskiej Nagrody Gospodarczej 2019.Nagroda ma...
 • Razem zawsze lepiej
  Pracownicy, wolontariusze oraz mieszkanki Domu Pomocy Społecznej prowadzonego w Wadowicach przez Zgromadzenie Sióstr Najświętszej Rodziny z Nazaretu serdecznie zapraszają w najbliższą sobotę, 11 maja...
 • podkom. Łukasz Madeja nowym Zastępcą Komendanta Komisariatu Policji w Kalwarii Zebrzydowskiej
  6 maja 2019 roku w budynku wadowickiej komendy, Komendant Powiatowy Policji w Wadowicach – podinsp. Arkadiusz Śniadek wręczył rozkaz personalny podkom. Łukaszowi Madeja, któremu powierzył obowiązki na stanowisku Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Kalwarii Zebrzydowskiej.
  W spotkaniu, poza...
 • Każdy z nas posiada różny gust oraz różne upodobania. Różnimy się poglądami, pracą, oraz statusem społecznym. Nie inaczej jest w przypadku wybierania miejsca na wakacyjny wyjazd. Dla jednych wakacyjny okres to idealny czas na długie piesze wędrówki lub zwiedzanie historycznych miast. Dużą część z wczasowiczów stawia jednak na bardziej wypoczynkowe opcje np. wyjazd nad morze lub jezioro. Wczasowicze z tej grupy do pełni szczęścia, poza pogodą, potrzebują jeszcze tylko dobry hotel nad jeziorem.

  Wakacje nad jeziorem

  Wakacje nad jeziorem to doskonały sposób na otoczenie się naturą, odpoczynek oraz poukładanie sobie myśli w swojej głowie. Zarówno pojedynczy turyści, pary, rodziny z dziećmi, jak również grupy przyjaciół znajdą przy takim rozwiązaniu coś dla siebie. Jeziora, dzięki czystości swojej wody tworzą świetne warunki do pływania oraz nurkowania. Otoczone są plażą, na której możemy rozpalić ognisko, zorganizować biwak, czy nawet spać pod namiotem. Śpiąc w hotelu nad jeziorem mamy również łatwy dostęp do różnych wodnych atrakcji. Możemy popływać kajakiem, rowerkiem wodnym, wybrać się na rejs statkiem. Niezależnie, na co się zdecydujemy, aura, którą otoczone są wakacyjne wyjazdy nad jezioro, sprawi, że każdy z turystów będzie bardzo długo wspominał ten magiczny czas.

  Wakacje na Mazurach

  Poprzedni akapit wielu niezdecydowanych mógł przekonać do tego, że ich następnym wakacyjnym celem powinien być hotel na Mazurach! Powstaje jednak pytanie - gdzie dokładnie warto pojechać? Odpowiedź na nie nie może być prostsza niż się wydaje. Wyjazd nad jezioro musi oznaczać wakacje na Mazurach. Północno wschodnia część Polski obdarzona jest ponad trzema tysiącami jezior. Poza tym, wakacje na Mazurach to także dziewicza przyroda i okazja na zobaczenie tych gatunków zwierząt, które nie występują w żadnym innym regionie Polski. By móc w pełni cieszyć sie dzikością przyrody, a jednocześnie odpwoiednim komfortem wypoczynku należy wybrać dobry hotel nad jeziorem. Do idealnych miejsc na spędzenie wakacji na Mazurach należą m.in. uwielbiane przez żeglarzy Jezioro Kisjano, Jezioro Krutyńskie oraz Jezioro Jeziorak.

  Gdzie znaleźć najlepszy hotel nad jeziorem?

  Tanie hotele na Mazurach

  Czy wakacyjny wyjazd musi się zawsze wiązać z dużymi wydatkami? Oczywiście, że nie! Osobom, które nie dysponują bardzo obszernym budżetem, a wciąż marzą o dobrym hotelu nad jeziorem, z pomocą przyjdą tanie hotele na Mazurach. Wybierając się w tak zjawiskowe miejsce, jakim jest Kraina Tysiąca Jezior, nie musimy przejmować się tym, że wszystkie pieniądze wydamy na nocleg. Pomimo dużej popularności tego regionu wśród turystów, przy odrobinie szczęścia możemy znaleźć nocleg, którego cena wyniesie nas nieco poniżej 60 złotych. Dla osób, które zamierzają wydać jeszcze mniej, zbawienne okażą się pola namiotowe oraz kempingowe. Wybierając hotel na nad jeziorem na Mazurach, warto wziąć pod uwagę opinię wcześniejszych klientów oraz ilość dodatkowych mediów, które wchodzą w cenę za dobę.

  Gdzie szukać najlepszych hoteli na Mazurach? Internet to prawdziwa kopalnia wiedzy, w której znajdziemy portale oraz serwisy, który umożliwiają wynajęcie noclegu w wielu miejscach. Oferują możliwość szybkiego porównania ofert i cen oraz zapoznania się z opiniami innych turystów. Warto skorzystać z takiego rozwiązania wybierać hotel na Mazurach.

  Dobra kawa z rana to coś, co lubi zdecydowana większość z nas. Jej niezwykły aromat, oryginalny smak i pobudzające działanie sprawiają, że mało kto może przejść obok niej obojętnie. Niewielu z nas zdaje sobie jednak sprawę z tego, jak duży wybór mamy jeżeli chodzi o ten niezwykły napój – możemy wybierać w różnych smakach i aromatach, a miejscem, które zaoferuje nam to, co najlepsze, jest palarnia kawy. Znajdziesz tam coś idealnego dla siebie!

  Palarnia kawy, czyli szeroki wybór kaw

  Ojczyzną kawy jest Etiopia, a obecnie produkuje się ją w wielu miejscach na świecie – w Afryce, krajach arabskich, Ameryce Południowej, Środkowej i nie tylko. To właśnie z tych miejsc najczęściej swoje produkty sprowadza palarnia kawy, czyli miejsce, w którym możesz zaopatrzyć się w ogromną liczbę różnego rodzaju kaw. Masz możliwość zakupienia tego co lubisz i, co najważniejsze, tego, co może nie znajdować się na sklepowych półkach. Jaki więc masz wybór?

  • Kawa ziarnista – jest tą, którą uwielbiają przede wszystkim miłośnicy wyjątkowego aromatu. Najlepsza kawa ziarnista, pita o poranku, jest prawdziwą przyjemnością dla koneserów i znawców tego rodzaju napoju. W palarni kawy możesz zaopatrzyć się w produkty bazowe do kaw mlecznych czy espresso – w zależności od tego, co lubisz i co daje Ci największą radość z picia.
  • Kawa mielona – dobre kawy to nie tylko te, do których potrzeba młynka. Jeżeli takiego nie posiadasz, możesz postawić na wersję mieloną, która cieszy się w naszym kraju ogromną popularnością – również ze względu na swój wyjątkowy aromat i smak. Wybór jest oczywiście ogromny, a Ty możesz zaopatrzyć się w bazę do espresso lub kawy mlecznej, podobnie jak w wariancie ziarnistym.

  Sklep z kawą oferuje zwykle nie tylko tradycyjne napoje, o aromacie i smaku, który znamy wszyscy. Ciekawą alternatywą dla osób, które lubią eksperymentować, są również kawy aromatyzowane, które ze względu na ogromny wybór, będą w stanie spełnić oczekiwania bardzo wielu osób o zróżnicowanych gustach smakowych. Masz możliwość zakupu kawy czekoladowej, o smaku czarnej porzeczki, whisky, mięty, migdałów, nugatu i wielu, wielu innych – w zależności od tego co lubisz! Picie kawy nie musi być zwyczajne…

  Palarnia kawy – miejsca dla prawdziwych kawoszy!

  Dlaczego palarnia kawy?

  Oczywiście większość osób wybierze pójście do supermarketu, gdzie wybór kaw jest bardzo duży – możesz zakupić tam również bardzo wiele wariantów, w tym smakowych i nie tracić czasu, np. na oczekiwania na przesyłkę. Jednak w prawdziwej palarni, którą w produkty zaopatruje doświadczony dystrybutor kawy, znajdują się wyroby wyjątkowe, odpowiednio wyselekcjonowane i co najważniejsze – świeże.

  Jak się bowiem okazuje, w supermarkecie możesz zakupić wyroby, które przeleżały wiele tygodni i zostały zmielone bardzo dawno temu. Oczywiście nie oznacza to, że są one nieświeże – można jak najbardziej z nich korzystać, jednak nie licz na to, że będziesz mógł nacieszyć się wszystkimi walorami, jakie da Ci świeżo parzona kawa. Mowa tutaj o aromacie i wyjątkowym smaku, który dzięki specjalistycznym metodom produkcji, jest zatrzymywany w ziarnach. Różnicę docenią z pewnością nie tylko koneserzy, ale również osoby, które cenią sobie dobre kawy.

  Jak znaleźć najlepszy sklep z kawą?

  Palarni, które oferują najlepsze kawy z całego świata, jest bardzo wiele, dlatego warto dokładnie poszukać miejsca, w którym znajdziesz dokładnie to, czego poszukujesz. Sprawdź i porównaj oferty, zastanów się nad tym, jaki smak lub rodzaj kawy będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni i w końcu zapoznaj się z cenami. Pamiętaj również o tym, by sprawdzić opinie innych kawoszy, którzy mieli już okazję zamawiać w danym sklepie – dzięki temu dowiesz się nie tylko tego, jak smakuje produkt zakupiony w danej palarni kawy, ale również jak szybko dostarczana jest przesyłka i jak wygląda współpraca z klienta.

  Jedno jest pewne – niezależnie od dokonanego wyboru, masz szansę każdego dnia kosztować wspaniałej kawy, która swoim aromatem i smakiem zachwyci największego konesera. A to znacznie uprzyjemni Ci codzienne życie!

  W sprzedaży można znaleźć szeroką gamę różnych rolet zewnętrznych. Wśród nich coraz większym zainteresowaniem cieszą się także rolety bezinwazyjne w technologii solarnej, które nie wymagają prowadzenia skomplikowanych prac montażowych. Co warto o nich wiedzieć?

  Montaż osłon takich jak rolety zewnętrzne niesie ze sobą wiele zalet – zapewniają większą prywatność, pozwalają na regulowanie poziomu nasłonecznienia w pomieszczeniach, poprawiają ich bezpieczeństwo, a także zmniejszają ucieczkę ciepła.

  Do wyboru mamy obecnie różne rodzaj rolet, w tym także specjalne elektryczne rolety bezinwazyjne, które stanowią atrakcyjną alternatywę dla rolet przewodowych wymagających podłączenia do instalacji elektrycznej.

  Takie rolety elektryczne zewnętrzne można zakupić między innymi od firmy Bubendorff – to renomowany francuski producent rolet zewnętrznych, z którego ofertą można zapoznać się między innymi na stronie internetowej.

  Specjalnością firmy Bubendorff są rolety solarne, czyli specjalne rolety elektryczne, które działają na bazie energii promieniowania słonecznego. Dzięki temu nie wymagają inwazyjnego montażu do budynku. Co warto wiedzieć na ich temat?

  Wybierz rolety solarne z bezinwazyjnym montażem!

  Rolety solarne to specjalne elektryczne rolety zewnętrzne, które zostały wyposażone w panele fotowoltaiczne – wytwarzające energię elektryczną z promieniowania słonecznego. Energia ta następnie magazynowana jest w specjalnych akumulatorach i może być wykorzystana do zasilania silnika rolety, aby ją opuszczać i podnosić.

  Nowoczesne rolety okienne bezinwazyjne wyposażone w technologię solarną mogą działać nawet podczas pochmurnych dni – nie muszą być wystawione na bezpośrednie działanie słońca, dlatego też mogą pracować przez cały rok, nienależnie od warunków atmosferycznych.

  Rolety bezinwazyjne zewnętrzne – wybierz rolety solarne!

  Gdy chodzi o rolety bezinwazyjne montaż jest naprawdę bardzo prosty – nie trzeba wówczas powadzić specjalnej instalacji elektrycznej, aby zasilić rolety. Są one najczęściej montowane natynkowo, jak rolety elewacyjne, dzięki czemu doskonale nadają się do istniejących już budynków.

  Rolety solarne – najważniejsze cechy:

  • dają niezależność – nie ma potrzeby doprowadzania instalacji elektrycznej
  • bezinwazyjny montaż – redukcja czasu i kosztów montażu, ponieważ roletę montujemy tylko do elewacji, bez potrzeby prowadzenia dodatkowych instalacji
  • wysoki komfort – nie trzeba obsługiwać rolet ręcznie, co oszczędza też dużo czasu
  • energooszczędność – poprawiają właściwości termoizolacyjne budynków
  • bezpieczeństwo – posiadają właściwości antywłamaniowe
  • dokładne dopasowanie – możemy zamówić takie rolety bezinwazyjne na wymiar
  • czujnik nasłonecznienia – dzięki wyposażeniu rolety w czujnik tego rodzaju może ona automatycznie opuszczać się o zmierzchu i podnosić o poranku
  • dodatkowe funkcje sterowania – takie rolety zewnętrzne elektryczne mogą być także wyposażone w radiowy wyłącznik czasowy lub mogą współpracować z instalacjami typu inteligentny dom

  Gdy chodzi o takie rolety bezinwazyjne opinie są przeważająco pozytywne, dlatego też warto rozważyć je wtedy, gdy zależy nam na komforcie korzystania z rolet bez potrzeby prowadzenia standardowej instalacji.

  Firmy dostarczające rolety solarne, mogą wykonać je na indywidualne zamówienie klienta. Takie rolety bezinwazyjne w kasecie mogą mieć różne wymiary i kolory, dlatego można dopasować je indywidualnie do każdego budynku.

  Kolory Beckers — ogromny wybór i wysoka jakość produktów

  Kolory Beckers to paleta barw, która została skonstruowana w taki sposób, aby każdy mógł znaleźć tam propozycję, najlepiej odpowiadającą na jego potrzeby. Warto wspomnieć, że marka Beckers to zdecydowany lider w branży odpowiedzialnej za produkcję artykułów malarskich. Co ciekawe, dotyczy to zarówno rynku polskiego, jak i zagranicznego. Popularność farb tego producenta nieustannie wzrasta. Wybierają go osoby indywidualne i fachowcy. Niektórzy uważają, że Beckers kolory zrewolucjonizowały świat wnętrzarstwa, ponieważ wyniosły na piedestał ściany, a całą resztę zdegradowały do rangi dodatków. Od dziś barwy użyte do malowania ścian mogą być czymś więcej niż tylko ramą. Beckers sprawił, że zwykła farba malarska może występować w roli dekoracji. Co warto wiedzieć o produktach pochodzących z oferty tej marki?

  Wybierz kolory Beckers dla siebie — głębia i nasycenie barw

  Barwy Beckers są nasycone i głębokie, a ich formuła sprawia, że farba zapewnia doskonałe krycie już po nałożeniu pierwszej warstwy. Produkty tej marki są doceniane za jakość i dostęp do szeroko rozbudowanej palety barw. Omawiane artykuły malarskie powstają poprzez wdrożenie w życie komputerowego systemu barwienia. Takie rozwiązanie pozwala na stworzenie dokładnie takich kolorów Beckers, jakie wcześniej zostały obmyślone. W tym przedsiębiorstwie nic nie dzieje się przez przypadek, a każdy produkt znajdujący się w asortymencie jest komponowany przez profesjonalistów.

  Trudno o lepsze produkty do malowania ścian i sufitów niż farby Beckers. Kolory dostępne w ich ofercie są naprawdę piękne. Wśród nich można wyróżnić co najmniej kilka odcieni jednej barwy. Producent dostarcza zarówno krzykliwych, mocnych rozwiązań, jak i tych nieco bardziej cukierkowych. Dzięki temu każdy klient może wybrać tam coś, co najlepiej wpisze się w jego aktualne potrzeby.

  Warto także wspomnieć, że Beckers farby i kolory, które udostępniają interesantom, wyróżniają się wyjątkowo wysoką jakością na tle propozycji konkurencyjnych. Wszystkie produkty omawianej marki są odporne na powstawanie zabrudzeń i uszkodzeń mechanicznych (to dobry wybór np. do pomalowania ścian w pokoju dziecięcym). Co więcej, te artykuły malarskie świetnie wydają się nie reagować na upływ czasu — nie blakną i nie płowieją pod wpływem promieni słonecznych.

  Beckers: kolory, które doceni każdy

  Wiele osób z pewnością doceni fakt proekologicznej działalności marki Becker. Farby pochodzące z ich oferty są tworzone tak, aby podczas tego procesu mieć przez cały czas na względzie dobro ludzi, zwierząt i środowiska naturalnego. Z tego też powodu, wszystkie artykuły malarskie tego producenta powstają na bazie receptur, w których składzie znajdujemy jedynie naturalne składniki.

  Kolory farb Beckers to kilkadziesiąt odcieni. Jest wśród nich miejsce zarówno dla klasycznej bieli i szarości, jak i wariacji nasyconych filetów i innych odważnych barw. To właśnie z tego powodu kolory Beckers znajdują zastosowanie tak samo w pomieszczeniach wykończonych w zgodzie z założeniami minimalizmu i stylu skandynawskiego, jak i w stylistyce nawiązującej do glamour lub innych bardziej krzykliwych rozwiązań.

  Tysiące konsumentów na całym świecie zdecydowało się zaufać tej marce. Opinie na jej temat są dobre, a klienci usatysfakcjonowani osiągniętym efektem. Najwyższy czas, abyś sam zweryfikował słuszność rosnącej popularności tego producenta artykułów malarskich. Z pewnością docenisz łatwość aplikacji ich farb i doskonałe krycie, jakie zapewnia każda z nich.

  logo RSS