• Kondolencje
  Z wielkim smutkiem, żalem i niedowierzaniem przyjęliśmy wiadomość o śmierci śp. Łukasza Karola Mrowca – ucznia klasy II TAŻ w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego im. św. Jana Pawła...
 • Chcesz aby twoje dziecko wzięło udział w ciekawych i rozwijających zajęciach? Nie zwlekaj i zapisz je do Klubu Malucha. Przewagą cyklu dla najmłodszych jest możliwość wyboru terminu, tematu spotkań i zapisu na zajęcia bez wychodzenia...

 • Mężczyzna stojący tyłem
  Kalwaryjscy policjanci przedstawili zarzuty dwóm mężczyznom, którzy jednej nocy włamali się do sklepu spożywczego na terenie gminy Kalwaria Zebrzydowska oraz gminy Skawina. Ich łupem padł alkohol, papierosy oraz pieniądze. Teraz sprawcom grozi do 10 lat więzienia.
  25 września br. policjanci...
 • Uwaga, silny wiatr!
  Wydział Zarządzania Kryzysowego i Spraw Obronnych Starostwa Powiatowego w Wadowicach informuje, że na terenie powiatu wadowickiego od godz. 22.00 dnia 29.09.2019 r. do godz. 00.00 dnia 01.10.2019 r....
 • Lwowska i Sienkiewicza należą do najważniejszych ulic w Wadowicach. Obie już wkrótce zmienią się nie do poznania, bo zostaną poddane gruntownej modernizacji. Powstanie także nowy most. Łączny koszt tych inwestycji wyniesie ponad 30 mln zł,...

 • Twarz mężczyzny
  Komenda Powiatowa Policji w Wadowicach poszukuje MICHAŁA KOWALSKIEGO, lat 36
  Zaginiony ostatni raz widziany był 26 września 2019 roku około godz. 10:00 w Zatorze. Do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną. Mężczyzna poruszał się samochodem Range...
 • Na zdjęciu widać 7 umundurowanych policjantów oraz 1 umundurowaną policjntkę, którzy w ręku trzymają odznaczenia. W tle baner z napisem "Bohater w mundurze"
  Wczoraj (26 września 2019 roku) Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji podziękował 142 funkcjonariuszkom i funkcjonariuszom z komend Policji w całej Polsce. Wyróżnieni policjanci niejednokrotnie w czasie wolnym od służby ratowali zdrowie i życie innych osób. Udowadniali, że policjantem jest...
 • W sobotę 5 października Wadowicka Biblioteka Publiczna otworzy swoje podwoje wieczorową porą, a wszystko to za sprawą V edycji ogólnopolskiej akcji „Noc Bibliotek”.

  Voo Voo wraca z nowym albumem „Za niebawem”, którego będzie można posłuchać 4 października o godz. 19:00 w Wadowickim Centrum Kultury.

 • „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”
  Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach organizują otwartą debatę społeczną pod nazwą „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”, która odbędzie się 30 września 2019 roku o godz. 16:00 w Wadowickim Centrum Kultury przy ul. Teatralnej 1.
  Tematem przewodnim debaty...
 • Mężczyzna stojący tyłem
  Policjanci pionu prewencji z andrychowskiego komisariatu zatrzymali 55-latka, który 17 września br. ukradł rower o wartości 800 złotych. Jednoślad stał się łatwym łupem złodzieja, gdyż jego użytkowniczka pozostawiła go przed jednym z budynków na ul. Włókniarzy w Andrychowie i w żaden sposób nie...
 • W najbliższą sobotę (28.09) na wadowickich Bulwarach nad Skawą odbędzie się piknik rodzinny połączony z akcją charytatywną na rzecz pogorzelców z Podczerwonego. Serdecznie zapraszamy!

 • Projekt EDWARD – 26 września 2019 r.
  Projekt Edward (European Day Without Road Death) – Europejski Dzień Bez Ofiar Śmiertelnych na Drogach – to działania organizowane pod patronatem Europejskiej Organizacji Policji Ruchu Drogowego TISPOL od 2016 roku. Ideą przewodnią projektu jest „wizja zero” - zero osób ciężko rannych i ofiar...
 • Na zdjęciu widać umundurowanego policjanta stojącego tyłem, który trzyma w ręku tarcze sygnalizacyjną
  Mimo, że policjanci cały czas ponawiają apele o rozwagę i szczególną ostrożność na drogach i przypominają, że nadmierna prędkość może być przyczyną tragedii, na drogach nie brakuje piratów drogowych.
  Wczoraj, policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego wadowickiej komendy zatrzymali aż trzech kierowców,...
 • Potrzebujesz transferu na lotnisko Sheffield? Nie wiesz, gdzie się zgłosić? Pomyśl o airport taxi sheffield! Chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej? Zapraszamy do krótkiej lektury!

  Każdy z nas może kiedyś znaleźć się w sytuacji, w której pozostaniemy bez samochodu. Co zrobić, kiedy musi pilnie dostać się na lotnisko, a nie mamy jak tam dotrzeć? Niektórzy pewnie pomyślą o tym, by prosić o pomoc kogoś z rodziny lub znajomych. Jednak czy faktycznie warto odrywać kogoś od obowiązków? W końcu żyjemy w czasach, w których pomoc bliskich i podwózka do miejsca docelowego, to nie jedyne rozwiązanie. Istnieją przecież firmy specjalizujące się w transferach na lotnisko Sheffield. Wystarczy wybrać odpowiednią dla siebie i zamówić u niej transfer na lotnisko.

  Transfer na lotnisko Sheffield a wybór przewoźnika

  Jak sobie poradzić w takiej sytuacji? Jak spośród wszystkich przewoźników wybrać tego odpowiedniego? Takich pytań z pewnością znajdzie się jeszcze więcej. Na pewno nie powinniśmy działać pod wpływem impulsy, bo to może sprawić, że dokonamy nieodpowiedniego wyboru. Choć rynek usług transportowych rozwija się bardzo dynamicznie, to nie wszystkie firmy są godne zaufania. Niektóre z nich korzystają ze słabej jakości pojazdów, co może zagrozić nie tylko tym, że spóźnimy się na samolot, ale również narazimy swoje zdrowie lub życie. Dlatego, zawsze powinniśmy stawiać na sprawdzonych i bezpiecznych przewoźników. Kogo w takim razie wybrać? Firma conrad sheffield jest jedną z najlepszych opcji.

  Conrad Travel – co to za firma?

  Conrad Travel to firma specjalizująca się w usługach transportu pasażerskiego. To właśnie do tej firmy można się zgłosić, jak potrzebny jest transfer na i z lotniska sheffield airport transfer. Jednak to nie wszystko, ponieważ firma oferuje również możliwość wynajmu minibusów z kierowcami, czyli pojazdów dla zorganizowanych grup. Swoim klientom zapewnia wysokiej jakości usługi, jak również profesjonalnych kierowców, którzy dbają o bezpieczeństwo i komfort klientów. W jej flocie znajdziemy szeroki wybór pojazdów – od nowoczesnych sedanów (np. Toyota Avensis, VW Passat), po samochody kombi oraz minibusy (m.in. Renault Trafic, Mercedes Vito, Mercedes Sprinter). Z Conrad Travel może podróżować nie tylko jedna, czy dwie osoby, ale również cztery, osiem lub nawet szesnaście. Jak się więc okazuje to idealna opcja nawet dla większych grup i możliwość wspólnego dotarcia do miejsca docelowego.

  Pilnie potrzebny transfer na lotnisko Sheffield – jak sobie poradzić?

  Jak zamówić transfer na lotnisko?

  Zastanawiasz się, jak zamówić rotherham airport taxi? Rezerwacja przejazdu jeszcze nigdy nie była tak prosta! Tak naprawdę nawet nie musimy wychodzić z domu, jedyne czego potrzebujemy to urządzenia z dostępem do sieci – czyli możemy do tego wykorzystać jednakowo telefon, tablet, laptop, czy komputer stacjonarny. Ważne, by było to urządzenie zapewniające stały dostęp do Internetu, gdyż rezerwacji można dokonać online. Wystarczy wejść na stronę Conrad Travel i wypełnić szczegółowo formularz podając między innymi, skąd chcielibyśmy zostać odebrani, wskazać miejsce docelowe podróży oraz interesujący nas termin. Po dokonaniu rezerwacji otrzymamy wiadomość tekstową oraz e-mail z potwierdzeniem. I gotowe!

  To jednak nie wszystko, firma doskonale rozumie, że nie wszyscy są zwolennikami Internetu, dlatego też tradycjonalistom oferuje możliwość telefonicznej rezerwacji podróży airport minibus sheffield. W tym celu wystarczy zadzwonić pod jeden z numerów kontaktowych, podać szczegóły podróży i dokonać rezerwacji.

  W tym miejscu warto wspomnieć, że rezerwować można podróż dla jednej osoby, jak również dla dwóch lub kilkunastu – wszystko zależy od naszych potrzeb i oczekiwać. Jedno jest pewne, im szybciej dokonamy rezerwacji, tym większa gwarancja, że uda nam się skorzystać z usług bezpiecznego i sprawdzonego przewoźnika. Dlatego, jeśli znamy datę podróży, to nie ma na co czekać, bo może się okazać, że wszystkie pojazdy są już zajęte.

  Otwarty, bezpłatny pokaz naukowy dla wszystkich chętnych mieszkańców Gminy Wadowice! W najbliższą środę o godz. 17:00 w SP 2 przy ul. Sienkiewicza w Wadowicach. Zapraszamy!

 • Na zdjęciu widać alkosensor
  Skrajną nieodpowiedzialnością wykazała się mieszkanka powiatu wadowickiego, która mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie, a także aktywny sądowy zakaz kierowania pojazdami i cofnięte uprawnienia, postanowiła jednak wsiąść za kierownicę swojego samochodu.
  Wczoraj, około godz. 8:00 policjanci z...
 • Na zdjęciu widać umundurowanego policjanta, który w ręku trzyma kajdanki. Obok stoją dwaj mali chłopcy, jeden z nich w ręku trzyma pałkę służbową
  Policjanci Rewiru Dzielnicowych z andrychowskiego komisariatu odwiedzili dzieci z Niepublicznego Przedszkola Językowego Dzieci Świata w Andrychowie. Była to doskonała okazja, aby poprzez zabawę przypomnieć maluchom o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w domu i na ulicy.
  20 września 2019 roku...
 • Fitness Graviton Wadowice - siłownia i fitness w Wadowicach

  Artykuły promocyjne

  logo RSS