• To był dobry czas…
  W Wadowicach pożegnano dzisiaj (30.01) szefa powiatowej Policji, inspektora Włodzimierza Warzechę. Komendant Powiatowy Policji przechodzi na emeryturę. - Praca w Policji to nie tylko zaszczyt, ale...
 • Na naszych warsztatach „Afryka Bryka” dzieci poznają swoich rówieśników z Afryki oraz ich zabawki i zabawy (ruchowe i sprawnościowe) z różnych krajów Czarnego Kontynentu, które stanowią główną cześć warsztatu....

 • Efekty współpracy andrychowskich kryminalnych z funkcjonariuszami Straży Granicznej i funkcjonariuszami Urzędu Celno – Skarbowego
  24 stycznia 2019 roku policjanci Wydziału Kryminalnego w Andrychowie wspólnie z funkcjonariuszami Straży Granicznej w Zakopanem przeprowadzili działania mające na celu sprawdzenie legalności pobytu obywateli Ukrainy przebywających na terenie dwóch firm w gminie Andrychów. W jednym z obiektów...
 • Tłoczenie płyt CD oraz ich duplikacja to współcześnie najpopularniejsze metody zwielokrotniania krążków z różnego rodzaju danymi. I chociaż dzisiaj, w dobie cyfryzacji filmu, muzyki czy gier, korzystamy z tego rodzaju rozwiązań rzadziej, produkcja płyt CD na szerszą skalę wciąż cieszy się bardzo duża popularnością. Usługi tego typu jest w stanie zaoferować nam specjalistyczna tłocznia CD, która zapewni Ci wiele możliwości i korzyści. Sprawdźmy, dlaczego warto skorzystać z jej usług.

  Produkcja płyt CD – 6 najważniejszych korzyści

  Korzyść 1 – tłoczenie płyt CD + atrakcyjny cennik

  Najpopularniejszą obecnie formą produkcji płyt oraz ich zwielokrotniania jest tłoczenie płyt CD – odbywa się to przy udziale nowoczesnej wtryskarki, a cały proces jest zautomatyzowany. Polega na stworzeniu specjalnego dysku z danymi, który zostanie odpowiednio zabezpieczony lakierem ochronnym, który zostaje utwardzony ultrafioletem. Dzięki temu płyty są niezwykle wytrzymałe i reprezentują najwyższą jakość, a wystarczy zaledwie tydzień, by wykonać kilka, a nawet kilkanaście tysięcy egzemplarzy. Tłoczenie płyt CD to również atrakcyjny cennik – za 1000 szt. zapłacisz zaledwie około 1 zł za pojedynczy egzemplarz. A im zamawiasz więcej, tym oczywiście cena będzie niższa.

  Korzyść 2 – możliwość duplikowania płyt

  Produkcja płyt CD, oferowana np. tutaj: http://agmark.pl/cd.php?id=nagrywanie_plyt, to proces, który może przebiegać w rozmaity sposób. Oprócz tłoczenia, niezwykle popularna jest duplikacja, a więc kopiowanie płyt w oparciu o egzemplarz bazowy. Jest to rozwiązanie dedykowane osobom, które nie wymagają bardzo dużego nakładu, ale chcą, by zlecenie zostało zrealizowane szybko. Kopiowanie odbywa się za pomocą specjalistycznych, nowoczesnych maszyn i pozwala zaopatrzyć się w wiele egzemplarzy płyty w naprawdę krótkim czasie (1-2 dni).

  Korzyść 3 – błyskawiczna realizacja zleceń i możliwość zamawiania ogromnej liczby płyt

  Tłocznia CD, dysponując wieloma nowoczesnymi i szybkimi maszynami, jest w stanie realizować zamówienia swoich klientów bardzo szybko. Szczególnie błyskawiczne jest kopiowanie, ale również tłoczenie płyt CD czy DVD nie zajmuje wiele czasu – na kilka tysięcy egzemplarzy czeka się wspominany tydzień. Dzięki temu możesz zamówić bardzo duży nakład w kilka dni, a tym samym błyskawicznie osiągnąć postawione przed sobą cele.

  Korzyść 4 – atrakcyjny cennik

  Jak już wspomnieliśmy – 1000 wytłoczonych płyt CD to koszt (przy naprawdę atrakcyjnej cenie, jaką zaoferuje Ci tłocznia CD) około 1000 złotych, co pozwala np. na wydanie płyty przez niezależnego artystę. Oczywiście nakład taki nie jest wielki, ale na sam początek może wystarczyć. Tym bardziej, że w przypadku większej ilości zamawianych płyt cena ta spada – do kilkudziesięciu groszy za sztukę. Nie są to wygórowane ceny i pozwalają spełniać wiele marzeń wydawniczych.

  Korzyść 5 – wysoka wytrzymałość płyt

  Szczególnie tych, które zostały poddane tłoczeniu – dzięki wspomnianemu lakierowi ochronnemu, a także stosowania wysokiej jakości materiałów do tworzenia krążków (granulat poliwęglowy), odporność i trwałość płyt jest ponadprzeciętna, co pozwala na ich wieloletnią, bezproblemową eksploatację.

  Korzyść 6 – możliwość korzystania z usług dodatkowych

  Tłocznia CD to szeroki zakres usług. Zaoferuje Ci więc nie tylko to, co standardowe (produkcja płyt CD), ale również dodatkowe i… przydatne. Mowa chociażby o wykonywaniu nadruków na płytach, tworzeniu opakowań, a nawet książeczek czy katalogów. Możesz więc zamówić gotowe wydanie płyty o ponadprzeciętnej jakości, które od razu trafi na rynek – dzięki temu oszczędzasz czas!

  Jak znaleźć odpowiednią tłocznię CD?

  Przede wszystkim kierując się opiniami wcześniejszych klientów, dostępnymi np. w Google. Warto również sprawdzić stronę internetową firmy, która powinna zawierać dokładny cennik, zakres usług oraz krótką historię. Dzięki temu łatwiej będzie Ci podjąć decyzję o wyborze odpowiedniego wykonawcy usługi.

  Produkcja płyt CD – najważniejsze korzyści, jakie daje

  Telefoniczna obsługa klienta wymaga od firmy dużego zaangażowania – należy stworzyć i przeszkolić odpowiedni dział oraz poświęcić mnóstwo czasu na kontakt z klientem. Nie zawsze jest to opłacalne – w takich sytuacjach warto zdecydować się na usługi firmy zewnętrznej, która zajmie się takimi zadaniami, jak obsługa reklamacji, help desk czy badania marketingowe. Jakie są korzyści takiego rozwiązania?

  Obsługa reklamacji oraz pozostałe zadania związane z obsługą klienta

  Dobry dział obsługi klienta to najlepszy sposób na zbudowanie pozytywnego wizerunku marki oraz wyróżnienie swojej firmy na tle konkurencji. Aby spełniał wszystkie oczekiwania oraz pracował wystarczająco wydajnie, firma powinna zatrudnić i przeszkolić konsultantów, którzy będą zajmowali się telefoniczną obsługą w pełnym wymiarze pracy. Niestety, wiąże się to z dużym kosztem i nie zawsze jest opłacalnym rozwiązaniem. W takim przypadku z pomocą przychodzi outsourcing – można oddelegować firmie zewnętrznej wszystkie działania, obejmujące m.in. obsługę reklamacji, badania marketingowe czy Help desk.

  Call center to wyspecjalizowany zespół konsultantów, którzy zawodowo zajmują się telefonicznym kontaktem z klientem, zapewnią więc usługi na najwyższym poziomie. Mogą realizować wiele zadań, rozwiązując problemy klientów oraz udzielając im niezbędnych informacji. Dzięki temu firma zostanie odciążona od zadań, które nie są bezpośrednio związane z jej głównym celem, a przy tym zyska profesjonalny dział obsługi, który spełni oczekiwania każdego klienta.

  Obsługa reklamacji – niezbędny dział w firmach zajmujących się dystrybucją

  Przy sprzedaży wszelkiego typu sprzętu obsługa reklamacji jest absolutnie niezbędnym zadaniem, jaki powinna realizować firma. Zatrudniając do tego celu call center, zyskuje się fachową pomoc konsultantów, którzy zajmą się wszystkimi kwestiami związanymi z przyjmowaniem zgłoszeń odnośnie konieczności zwrotu lub wymiany towaru. Pracownicy poinformują dzwoniących o zasadach reklamacji oraz będą się z nimi kontaktować odnośnie postępów w ich sprawie.

  Help desk oraz ogólna obsługa klienta – czy warto zdecydować się na outsourcing?

  Help desk, czyli niezawodne wsparcie techniczne

  Co więcej, niezbędny będzie także dział gwarancyjny, połączony ze wsparciem technicznym, czyli tzw. help desk. Konsultanci odpowiedzą na wszelkie techniczne pytania odnośnie produktu, pomogą rozwiązać problemy z urządzeniami, jeśli to możliwe, a także poinformują klientów o zasadach przyjmowania towaru do napraw gwarancyjnych. Będą także kontaktować się w sprawie postępu prac gwarancyjnych z klientami.

  Badania ilościowe i jakościowe

  Bardzo ważną kwestią są badania marketingowe – ilościowe i jakościowe. Dzięki odpowiednio opracowanym ankietom, firma może zyskać cenne informacje odnośnie potrzeb rynku, swojej grupy docelowej czy zadowolenia konsumentów, co pozwoli na skuteczniejsze zaplanowanie działań przedsiębiorstwa. Zespół konsultantów z firmy zewnętrznej zajmie się przygotowaniem ankiety, dostosowanej do potrzeb danej marki, przeprowadzi rozmowy telefoniczne z wybraną grupą klientów oraz podliczy wyniki, by przekazać gotowe informacje zleceniodawcy.

  Monitoring płatności

  Ważną usługą, na którą warto również się zdecydować, jest monitoring płatności. Polega on na sprawdzaniu przez pracowników zewnętrznej firmy, czy wszystkie faktury wystawiane klientom i kontrahentom zostały opłacone w wyznaczonym czasie oraz kontaktują się z nimi w razie zaległości. Monitoring należności pozwala usprawnić cały system płatności oraz zwalczyć problem z zalegającymi fakturami, co przełoży się na łatwiejszy rozwój przedsiębiorstwa.

  Profesjonalna obsługa klienta to sukces marki

  Zatrudnienie firmy zewnętrznej do telefonicznej obsługi klienta to najlepszy sposób na stworzenie profesjonalnego działu obsługi, który wiąże się z wieloma korzyściami dla firmy. Najważniejsze z nich to:

  • brak konieczności zatrudniania i szkolenia nowych osób, by stworzyć osobny dział w swojej firmie,
  • marka może skupić się wyłącznie na swoich głównych celach,
  • wzrasta zaufanie do marki poprzez sprawną i miłą obsługę klienta,
  • wysoka jakość obsługi dzięki kontroli konsultantów przez trenera oraz możliwość przeprowadzenia kontroli nagranych rozmów przez zleceniodawcę.
 • 17-latek miał przy sobie ponad 294 gramów amfetaminy
  Policjanci z Posterunku Policji w Brzeźnicy zatrzymali 17-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków. Mundurowi znaleźli przy nim amfetaminę, z której można by było zrobić około 3000 działek tego narkotyku.
  Do zdarzenia doszło 27 stycznia 2019 roku na terenie gminy Brzeźnica. Policjanci opierając...
 • KWALIFIKACJA WOJSKOWA W 2019 ROKU
  Stosownie do postanowień Rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Ministra Obrony Narodowej z dnia 4 października 2018 r. w sprawie przeprowadzenia kwalifikacji wojskowej w 2019 r. (Dz.U. 2018,...
 • Uroczyste przekazanie radiowozu dla policjantów w Andrychowie
  25 stycznia 2018 roku przed andrychowskim komisariatem, w obecności Burmistrza Andrychowa – Tamasza Żak, Wójt Gminy Wieprz – Małgorzaty Chrapek, przewodniczącego Rady Miejskiej w Andrychowie – Krzysztofa Kubień, Komendanta Powiatowego Policji w Wadowicach – insp. Włodzimierza Warzechy oraz...
 • Policjant z Komendy Powiatowej Policji w Suchej Beskidzkiej uratował życie 60-letniemu mieszkańcowi Mucharza
  W sobotę (26 stycznia 2019 roku) w miejscowości Mucharz doszło do pożaru budynku. Jadący do pracy policjant Referatu Ruchu Drogowego suskiej komendy zauważył kłęby dymu wydobywające się spod dachu pokrytego blachodachówką budynku mieszkalnego. O sytuacji natychmiast powiadomił dyżurnego swojej...
 • W ramach akcji „Bezpieczne Ferie 2019” wadowiccy policjanci zorganizowali „Dzień Otwartej Komendy”
  24 stycznia 2019 roku wadowicką komendę odwiedziła grupa około 20 dzieci z Przedszkola nr 1 w Wadowicach. „Dzień Otwartej Komendy” zorganizowali funkcjonariusze Zespołu ds. Nieletnich i Patologii w ramach realizowanej akcji „ Bezpieczne Ferie 2019”. Celem tego przedsięwzięcia podobnie jak w...
 • Ostrzeżenie o zanieczyszczeniu powietrza
  Uwaga: 1 stopień zagrożenia zanieczyszczeniem powietrza dla Małopolski południowo-zachodniej - Obszar: powiat myślenicki, suski, wadowicki. Okres obowiązywania: od godz. 0.00 do 24.00 dnia...
 • Ostrzeżenie!
  Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego wprowadza 2 stopień zagrożenia zanieczyszczeniem powietrza i ostrzega o ryzyku przekroczenia poziomu informowania dla stężenia 24-godzinnego...
 • Zobacz również

  logo RSS