• „Czy wiesz, że?” - nowy projekt informacyjno-edukacyjny Policji
  W tym roku Policja obchodziła święto 100. rocznicy powołania Policji Państwowej. Ta istotna dla naszej formacji data stanowi nie tylko chęć upamiętnienia tego wielkiego wydarzenia, ale jest także refleksją nad tym jak możemy jeszcze bardziej Państwu pomagać i lepiej chronić. Z myślą o tej idei,...
 • Twoje Volvo zaczyna sprawiać problemy? W takim przypadku warto udać się do dobrego mechanika, który wykona diagnostykę i niezbędne prace serwisowe. Aby mieć pewność, że będą wykonane prawidłowo, warto odwiedzić ASO Volvo!

  Chociaż Volvo to klasa premium w branży motoryzacyjnej, to jednak także i samochody kombi, SUV czy sedan od tego producenta ulegają rożnym usterkom. Wówczas takie samochody klasy premium warto naprawić tam, gdzie prace będą wykonane profesjonalnie.

  Najlepszym wyborem, aby kupić części samochodowe Volvo i wykonać naprawy, będzie ASO marki, czyli jej autoryzowany serwis w Łodzi. Dlaczego części zamienne warto kupić właśnie tam?

  Gdzie można dostać części samochodowe Volvo?

  Jeśli do wyszukiwarki internetowej wpiszemy słowa typu „Volvo części” czy „części samochodowe Volvo sklep”, w takim przypadku możemy od razu znaleźć wiele adresów w całej Polsce.

  Wśród adresów znajdziemy też autoryzowane salony samochodowe Łódź to jedno z miast, gdzie są one dostępne. Swoim klientom oferują one Volvo nowe oraz luksusowe samochody używane od tego producenta. Na miejscu możemy kupić też części Volvo oraz akcesoria tej marki.

  Producent Volvo oferujący samochody premium zaleca, aby części samochodowe kupować właśnie w ASO. Dlaczego auta luksusowe Volvo warto wyposażyć w części zamienne właśnie tam?

  Dlaczego warto kupić części samochodowe Volvo w ASO?

  Samochody luksusowe, w tym także samochody Volvo kombi, SUV czy sedan są wyposażane w zaawansowane systemy i podzespoły. To powoduje też, że auta premium tej marki są dość drogie w naprawach.

  Gdy zamierzamy naprawić auta klasy premium Volvo, ASO będzie najlepszym miejscem, by kupić części zamienne Volvo. Dlaczego?

  Przede wszystkim w znajdziemy tam części do Volvo oryginalne, czyli nie ma ryzyka, że samochód podczas naprawy będzie wyposażony w podrobione komponenty. To szczególnie ważne, gdy kupujemy samochody marki premium!

  Także w ASO kupimy części na auta wszystkich typów od Volvo, w tym na auta kombi, sedan czy SUV z aktualnej kolekcji i z zeszłych generacji. Możemy dostać tam między innymi części na samochody poniższych modeli:

  • części do Volvo XC90
  • części do Volvo XC60
  • części do Volvo V70
  • części do Volvo V50
  • części do Volvo V40
  • części do Volvo S80
  • części do Volvo S60
  • części do Volvo S40

  Zatem najlepiej, aby samochody volvo używane i te nowsze wyposażać w części w ASO – tam dostaniemy wszystko, co jest potrzebne. Nawet jeśli salon samochodów luksusowych nie ma konkretnych komponentów na stanie, może je zamówić.

  Wobec tego wtedy, gdy chcemy wybrać marki premium samochody najlepiej wyposażać w części właśnie w ASO!

  Naprawa i części samochodowe Volvo w ASO – masz pewność!

  Niezależnie od tego, czy masz SUV czy kombi samochód, w takim przypadku warto zdecydować się naprawić auto właśnie w ASO.

  Najważniejsze zalety korzystania z ASO:

  • ustalona z góry cena za usługę
  • oryginalne części zamienne
  • program serwisowy Volvo
  • wykwalifikowani mechanicy
  • nowoczesne zaplecze
  • najwyższe standardy jakości

  Części samochodowe oraz naprawa Volvo w autoryzowanej stacji obsługi marki to gwarancja, że wszystko będzie wykonane zgodnie z zaleceniami producenta!

  Chcesz kupić nowe lub używane Volvo? Sprawdź wyprzedaż rocznika oraz wyprzedaż samochodów używanych w salonie samochodowym Volvo Car Nova z Łodzi!

  Zamów części samochodowe Volvo w ASO marki

  Takie urodziny zdarzają się raz na… sto lat! W piątek 6 września Siostra Adamina ze Zgromadzenia Sióstr Albertynek w Wadowicach obchodzi właśnie 105 lat życia. Najstarszą mieszkankę Gminy Wadowice odwiedził burmistrz Wadowic Bartosz Kaliński....

  Przez 3 dni każdy z gości będzie miał okazję i niewątpliwą przyjemność spróbować wyśmienitych dań z różnych zakątków świata. Startujemy w najbliższy piątek o 12:00!...

  Od 9 do 30 września trwać będzie głosowanie na projekty zgłoszone do 4. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Mieszkańcy gminy Wadowice mogą wybrać jeden z 31 projektów z subregionu Małopolska Zachodnia....

 • UWAGA SILNE DESZCZE I BURZE!
  Wydział Zarządzania Kryzysowego i Spraw Obronnych Starostwa Powiatowego
  w Wadowicach informuje, że w dniu 09.09.2019 r. na terenie powiatu wadowickiego zgodnie z prognozami IMGW prognozuje...
 • Tydzień Przedsiębiorcy
  Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza w dniach 23 - 27 września br. do swoich placówek na „Tydzień Przedsiębiorcy”. Tegoroczne przedsięwzięcie odbywa się pod hasłem „Zatrudniam...
 • Materiały eksploatacyjne
  Andrychowscy kryminalni zatrzymali 35-latka, który jak się okazało okradał swojego pracodawcę. Złodziej skradzione przedmioty wystawiał na sprzedaż przez internet. Mężczyzna usłyszał już zarzut.
  Jakiś czas temu właściciel jednego z zakładów produkcyjnych na terenie Andrychowa zauważył, że ilość...
 • 7 września zapraszamy na rodzinne spotkanie połączone z wieńczącym je widowiskiem historyczno-muzycznym. Przed nami dzień angażujących wydarzeń, pokazów, prezentacji historycznych, inspirujących gier edukacyjnych, zabaw oraz niespodzianek.

 • budynek z napisem Policja
  Komisariat Policji w Andrychowie poszukuje świadków uszkodzenia samochodu osobowego marki Kia Rio. Do zdarzenia doszło 19 czerwca 2019 roku około godz. 12:35, na parkingu przed Bankiem PKO przy ul. Krakowskiej w Andrychowie. Nieustalony do chwili obecnej sprawca uszkodził w/w pojazd i odjechał z...
 • Jak często powinno się czyścić klimatyzację domową?

  Decydując się na klimatyzację często zapominamy o tym jak ważne jest częste czyszczenie urządzenia i jego odpowiedni serwis. Skuteczne, efektywne i przede wszystkim zdrowe użytkowanie klimatyzacji domowej wiąże się nie tylko z kosztami zakupu i montażu – ale również kosztami eksploatacji – takimi jak koszt prądu, serwis czy wymiana filtrów. Jak często powinno się czyścić klimatyzację, aby móc zdrowo z niej korzystać?

  Dlaczego powinniśmy systematycznie czyścić klimatyzację?

  W urządzeniu klimatyzującym przez cały czas jego pracy dochodzi do wymiany powietrza. Powietrze z zewnątrz jest oczyszczane, ochładzanie i transportowane do środka pomieszczenia. Dochodzi tam do oczyszczania wszelkich zanieczyszczeń – głównie poprzez odpowiednie filtry. Zaniedbane urządzenia nie będą sprawnie oczyszczać powietrza, co będzie prowadziło do tworzenia niezdrowego mikroklimatu wewnątrz pomieszczenia. Nadmierna wilgoć zbierana w środku urządzenia będzie prowadziła do pojawiania się i rozwoju wszelkich grzybów i bakterii szkodliwych dla naszego zdrowia. Poza tym zanieczyszczone urządzenia będą pracowały głośniej i coraz mniej wydajnie. Przez co znacznie zmniejszy się ich żywotność i zwiększą się rachunki za prąd. Jak temu zapobiec? Wystarczą dwa porządne serwisowania w roku – najlepiej na początku i na końcu sezonu letniego. Wówczas będziemy mieli pewność, że zdrowo korzystamy z luksusu klimatyzacji domowej.

  Wymiana filtrów

  Filtry są chyba najbardziej eksploatacyjną częścią urządzenia. Najczęściej są to filtry jednorazowe, które wymagają wymiany co najmniej raz na 3 miesiące. Oczywiście zależy to w głównej mierze od zanieczyszczeń gromadzonych w konkretnym pomieszczeniu jak i częstotliwości korzystania z danego urządzenia. Dostęp do filtrów z reguły jest prosty, dlatego tego serwisu możemy dokonywać samodzielnie. W przypadku filtrów wielokrotnego użytku możemy je oczyszczać za pomocą odkurzacza i ciepłej wody. Nowsze urządzenia same sygnalizują konieczność serwisu filtrów. Wykonując takie prace możemy przy okazji umyć panel zewnętrzny, który raz na jakiś czas również wymaga czyszczenia. Nie zaleca się używania detergentów na własną rękę i warto powierzyć to specjalistom. Może to bowiem powodować problemy ze zdrowiem jak i działaniem urządzenia. W kwestii regularnych przeglądów będą w stanie pomóc specjaliści z Klima-Poznan.pl.

  Profesjonalny przegląd

  Każda klimatyzacja, poza osobistym serwisem, wymaga raz na jakiś czas kompletnego, profesjonalnego serwisu. Zaleca się zgłaszać serwis przynajmniej raz w roku. Aktualne firmy oferują kompleksowe usługi, dlatego taki przegląd często jest w cenie zakupu całości usługi.

  Dla uczestników przewidziano ogromną liczbę atrakcji o tematyce rowerowej. Zwieńczeniem imprezy będzie koncert zespołu Happysad!

 • Chodnik w Kleczy już gotowy. Na tym nie koniec…
  Ta wiadomość ucieszy mieszkańców Kleczy Dolnej. Zakończył się kolejny etap budowy chodnika przy drodze powiatowej nr 1731K Stryszów – Klecza Dolna. W minionych dwóch latach łącznie wybudowano...
 • Krzewy konopi indyjskich
  Końcem sierpnia br. policjanci Referatu Kryminalnego w Kalwarii Zebrzydowskiej ustalili, że na terenie gminy Lanckorona ma się znajdować nielegalna uprawa konopi indyjskich. Funkcjonariusze pojechali w wytypowane miejsce w Izdebniku, gdzie potwierdzili swoje ustalenia. Na działce rolnej, z dala od...
 • Duże pieniądze na remonty dróg powiatowych
  Premier Mateusz Morawiecki zatwierdził listy zadań powiatowych oraz gminnych przeznaczonych do dofinansowania ze środków Funduszu Dróg Samorządowych w 2019 roku na podstawie naboru przeprowadzonego w...
 • Szkoła Podstawowa Nr 1 w Wadowicach w sposób szczególny uczciła 80 rocznicę wybuchu II wojny światowej.

  Fitness Graviton Wadowice - siłownia i fitness w Wadowicach

  Artykuły promocyjne

  logo RSS