Fb 48 Media - profesjonalne prowadzenie Fanpage na Facebooku
 • IV sesja Rady Powiatu w Wadowicach (transmisja na żywo)
  IV sesja Rady Powiatu w Wadowicach rozpocznie się w piątek,  28 grudnia 2018 r. o godz. 11.00 w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Wadowicach przy ul. Mickiewicza 24. Porządek obrad w...
 • Główny Inspektor Sanitarny i Komenda Główna Policji ostrzegają - dopalacze kradną życie !
  Apelujemy do osób, które mogą mieć kontakt z dopalaczami, aby pamiętały, że jest to trucizna i każde jej zażycie wiąże się z poważnym ryzykiem dla zdrowia, a nawet życia. Dbając o bezpieczeństwo naszych bliskich i przyjaciół, nie pozwólmy im przyjmować substancji, których pochodzenia i składu nie...
 • Policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży wózka dziecięcego
  27 grudnia br. w wadowickiej komendzie zostało złożone zawiadomienie o kradzieży dziecięcego wózka o wartości około 700 złotych. Jak ustalili kryminalni, wózek został skradziony z klatki schodowej jednego z bloków na Os. Pod Skarpą w Wadowicach, gdzie został pozostawiony bez żadnego zabezpieczenia...
 • Sprawcy przywłaszczenia portfela zatrzymani przez andrychowskich kryminalnych
  Mężczyźni, którzy przywłaszczyli znaleziony na ulicy portfel zostali zatrzymani przez policjantów z Wydziału Kryminalnego w Andrychowie. Wkrótce za swoje zachowanie odpowiedzą przed Sądem.
  Wczoraj (27 grudnia 2018 roku) andrychowski komisariat został powiadomiony o fakcie przywłaszczenia portfela...
 • IV sesja Rady Powiatu w Wadowicach
  IV sesja Rady Powiatu w Wadowicach rozpocznie się w piątek,  28 grudnia 2018 r. o godz. 11.00 w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Wadowicach przy ul. Mickiewicza 24. Porządek obrad w...
 • Zmiany w okresie przechowywania akt pracowniczych - komunikat ZUS dla przedsiębiorców
  Od 1 stycznia 2019 r. będzie Ci łatwiej przechowywać akta pracownicze pracowników i zleceniobiorców. Zdecydujesz, czy będziesz przechowywać i archiwizować dokumentację pracowniczą w formie...
 • Program Wyrównywania Różnic Między Regionami III – ważne informacje
  Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych ogłosił komunikat w sprawie naboru wniosków w ramach „Programu wyrównywania różnic między regionami III”. Wnioski dla adresatów...
 • Ważna informacja
  Uprzejmie informujemy, że w dniu 31 grudnia 2018 r. (poniedziałek) kasa Starostwa Powiatowego w Wadowicach będzie czynna do godz. 10.00, natomiast obsługa stron w Wydziale Komunikacji i Transportu...
 • Życzenia ministra Joachima Brudzińskiego z okazji Świąt Bożego Narodzenia
  Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Państwu radosnych chwil pełnych domowego ciepła, spędzonych z rodziną. Niech ten wyjątkowy czas przyniesie siłę i motywację niezbędną do realizacji wszystkich planów w 2019 roku.
  Szanowni Państwo,
  przed nami Święta Bożego Narodzenia – wyjątkowy czas, który z...
 • Życzenia ministra Jarosława Zielińskiego dla policjantek, policjantów i pracowników Policji
  Wszystkim funkcjonariuszom i pracownikom Policji, i tym, którym dane będzie spędzić świąteczny czas wśród najbliższych, i tym, którzy będą pełnić dyżury, życzę radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz optymizmu i satysfakcji ze służby Polsce i ludziom w każdym dniu nadchodzącego 2019...
 • Słuchawki do call center to profesjonalne narzędzie pracy, od którego zależy zarówno efektywność realizowanych zadań, jak i komfort użytkownika. Z tego względu powinny to być specjalne modele biznesowe, które wykorzystują nowoczesne rozwiązania i najbardziej zaawansowane technologie, wpływające na jakość dźwięku podczas połączenia telefonicznego. Gdzie szukać profesjonalnych słuchawek do telemarketingu?

  Słuchawki przewodowe do telefonu – tylko ze specjalistycznego sklepu

  Przede wszystkim, profesjonalny sprzęt teleinformatyczny najlepiej wybierać w specjalistycznym sklepie – np. słuchawki biznesowe. Daje to możliwość dostępu do najlepszych na rynku modeli, pochodzących od renomowanych producentów, a przy tym możemy być pewni, że są to urządzenia oryginalne.

  Słuchawki do telemarketingu z wyższej półki posiadają wiele nowoczesnych, zaawansowanych funkcji i rozwiązań, które znacznie wpływają na jakość i standard pracy osób zatrudnionych w call center. Do najważniejszych aspektów należy w tym przypadku jakość dźwięku przy połączeniach telefonicznych – powinna być bardzo wysoka zarówno po stronie konsultanta, jak i jego rozmówcy. Z tego względu urządzenia składają się z wysokiej klasy słuchawek przewodowych wraz z profesjonalnym mikrofonem. Ważną kwestią jest także ergonomiczność wyposażenia, które najczęściej jest wykorzystywane przez konsultantów przez wiele godzin pracy, powinno więc zapewniać im komfort użytkowania oraz bezpieczeństwo dla zdrowia, szczególnie słuchu.

  Słuchawki biznesowe dla telemarketera – nowoczesne technologie stosowane w profesjonalnych urządzeniach

  Słuchawki do telefonu dla telemarketera wykorzystują zaawansowane technologicznie rozwiązania, które wpływają przede wszystkim na jakość dźwięku podczas połączenia. Dzięki nim zarówno konsultant, jak i jego rozmówca otrzymują czysty dźwięk bez zakłóceń, co pozwala na przeprowadzenie zrozumiałej i efektywnej konwersacji. Ma to ogromne znaczenie w tej branży – jakiekolwiek zakłócenia na linii mogą bowiem skończyć się przedwczesnym rozłączeniem. Zapewniając wysoką jakość dźwięku, zyskuje się większą skuteczność działań pracownika, a także dba się o wizerunek marki.

  Nowoczesne technologie, wykorzystywane w słuchawkach do call center, obejmują bardzo często mikrofon z opcją redukcji szumów z otoczenia – jest to bardzo ważna funkcja szczególnie w większych biurach, gdzie w jednym pomieszczeniu pracuje równocześnie wiele osób. Dzięki niej podczas połączenia klient nie słyszy w tle innych rozmów czy odgłosów pracy, co zapewnia bardziej profesjonalny wizerunek firmy oraz ułatwia zrozumienie swojego rozmówcy.

  Kolejnym rozwiązaniem, stosowanym w przewodowych słuchawkach do telemarketingu, jest szerokopasmowy dźwięk o wysokiej częstotliwości, który zapewnia naturalne brzmienie głosu. Dzięki temu głos nie jest zniekształcony przez połączenie i staje się bardzo wyraźny dla rozmówcy, co wpływa pozytywnie na odbiór i pozwala na wzajemne zrozumienie podczas konwersacji.

  Dodatkowo urządzenia tego typu posiadają szereg funkcji, ułatwiających i usprawniających pracę konsultanta, np. głosowe i świetlne sygnały dotyczące stanu połączenia czy wyciszenia mikrofonu.

  Słuchawki do telefonu dla telemarketera

  Bezpieczne dla słuchu słuchawki do call center

  Bardzo ważnym aspektem jest ergonomiczność biznesowych słuchawek do telefonu, wpływa ona bowiem na komfort pracy, a także zdrowie pracowników. Modele dostępne w profesjonalnych sklepach ze sprzętem teleinformatycznym posiadają odpowiednie rozwiązania, dzięki którym są przyjazne dla użytkowników i pozwalają na pracę w komfortowych i bezpiecznych warunkach.

  Słuchawki dla telemarketera stanowią zazwyczaj główne narzędzie pracy konsultantów w call center, dlatego są intensywnie użytkowane przez kilka godzin dziennie. Z tego względu muszą być wygodne, by nie powodowały dyskomfortu pod koniec dnia. Profesjonalne modele posiadają wielostopniową regulację, umożliwiającą odpowiednie dopasowanie urządzenia do kształtu i wielkości głowy. Można ustawić zarówno słuchawki, jak i odległość mikrofonu, co pozwala na optymalne przygotowanie sprzętu do pracy.

  Są to urządzenia wykonywane z lekkich, a przy tym trwałych materiałów, które są przyjazne dla skóry, dlatego ich długotrwałe noszenie pozostaje komfortowe.

  Zapożyczenie się nie stanowi obecnie problemu. Nawet, jeśli bank uznaje, że nie posiadamy zdolności kredytowej, z pomocą przychodzą pożyczki krótkoterminowe. Są one ogólnie dostępne, nie wymagają skomplikowanych procedur, a brak zdolności nie jest przeszkodą.

  W rezultacie niejeden zaciąga zobowiązania ponad swoje możliwości, a następnie próbując je spłacać pożycza kolejne pieniądze i tak dalej, aż kończą się możliwości, a otwierają oczy. Sytuacja staje się nie do pozazdroszczenia, ale nie bez wyjścia. Jeśli opis pasuje do twojej sytuacji zacznij działać!

  Jak wyjść z pętli zadłużenia?

  Pierwszym i najważniejszym krokiem jest zaprzestanie zaciągania dalszych pożyczek. To prawda, że nie będziesz mógł w tym momencie spłacić poprzednich, ale dług przestanie w galopującym tempie rosnąć. Zostaną do spłaty odsetki, być może do pokrycia koszty sądowe, ale koniec końców wyjdziesz na plus. Co więcej co do odsetek zawsze można spróbować dogadać się z wierzycielem.

  Drugim krokiem jest przeanalizowanie swojej sytuacji finansowej i ograniczenie wydatków, aby szybciej spłacić zobowiązania.

  Jak spłacić chwilówki - wyjście z pętli zadłużenia

  Trzeci krok, kiedy wiemy już co możemy zaoferować jest nawiązanie kontaktu z wierzycielem. Początkowo oferuje on przedłużenie pożyczki za dodatkową opłatą. Nie jest to dobre rozwiązanie jeśli w kolejnym miesiącu nie jesteś w stanie spłacić. Na dowód dobrej woli warto dokonywać regularnych wpłat na poczet długu, nawet gdyby wierzyciele mówili, że wpłaty po 100 zł nic nie dadzą.

  Jak złapać oddech?

  Spłatę pożyczek ratalnych zwykle można zawiesić na jakiś czas (miesiąc, dwa) lub prosić o ich zmniejszenie i rozciągnięcie w czasie. Z firmami oferującymi pożyczki krótkoterminowe warto spróbować umówić się na rozłożenie ich na raty. Początkowo nie będą do tego skłonne. Nie zniechęcaj się. Realnie przedstaw swoje możliwości. Nie obiecuje gruszek na wierzbie. Nie wywiązanie się z kolejnych obietnic tylko pogorszy twoją sytuację w negocjacjach.

  Pewnym rozwiązaniem będzie też, w miarę możliwości, znalezienie dodatkowej pracy lub nadgodziny. Wszystko, co przybliży Ciebie do spłaty działa na Twoją korzyść. Nie oczekuj rozwiązania problemów z dnia na dzień. Rozpisz wszystkie zobowiązania, wydatki i wpływy. Zobacz, gdzie możesz jeszcze wydusić grosz, zaciśnij pasa i wyjdziesz z długów. Co jakiś czas oglądaj się wstecz, a dostrzeżesz, że małymi krokami wydostajesz się na brzeg.

  Czy sprawa trafi do sądu?

  To zależy w dużej mierze od Ciebie. Przy dobrych chęciach i współpracy z wierzycielami przez pierwsze 3 miesiące raczej żadna sprawa nie zostanie zgłoszona do sądu. Możesz zostać wpisany do rejestrów dłużników, ale przecież i tak nie chcesz dalej pożyczać...

  Więcej informacji

  Oferty pożyczek krótkoterminowych znajdziesz tutaj - chwilówki 2019 - dowiedz się więcej o ofertach chwilówek

 • Relikwie bł. Hanny Chrzanowskiej w wadowickim szpitalu
  19 grudnia br. do kaplicy szpitalnej ZZOZ w Wadowicach zostały wprowadzone relikwie bł. Hanny Chrzanowskiej. Przekazanie relikwii odbyło się podczas uroczystej Eucharystii odprawionej w kościele...
 • Wigilia Powiatowa
  Świąteczna atmosfera zapanowała w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1 w Wadowicach, gdzie 19 grudnia br. miało miejsce Powiatowe Spotkanie Wigilijne. Wzięli w nim udział m.in. radni...
 • Władze powiatu z życzeniami na Święta Bożego Narodzenia
  Szanowni Państwo,
  z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia. Niech najbliższe dni upłyną w atmosferze miłości i ciepła, niech przyniosą...
 • Zapraszamy do zapoznania się i skorzystania z naszej bogatej oferty na tegoroczne ferie zimowe! "Ferie w świecie zwierząt" to propozycje dla najmłodszych. Ferie z Wadowickim Centrum Kultury to propozycje dla młodzieży i dorosłych....

 • Policyjne działania "Boże Narodzenie 2018" w Małopolsce
  W okresie Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku nad bezpieczeństwem mieszkańców naszego województwa będą czuwać małopolscy policjanci. W tym szczególnym czasie prosimy o rozwagę i rozsądek na drogach,a także zadbanie o bezpieczeństwo osobiste.
  Policjanci z myślą o bezpieczeństwie przygotowali...
 • Życzenia świąteczne Komendanta Głównego Policji
  Komendant Główny Policji, gen. insp. Jarosław Szymczyk, w imieniu kierownictwa polskiej Policji oraz własnym, z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia życzy wszystkim funkcjonariuszom oraz pracownikom polskiej Policji aby ten pełen tradycji moment, napełnił wszystkich nadzieją, ciepłem i...
 • Telefony stacjonarne wciąż cieszą się dużym zainteresowaniem, w szczególności wśród właścicieli przedsiębiorstw, dlatego nikogo nie powinno dziwić, że tworzone są wciąż coraz bardziej rozbudowane i zaawansowane rozwiązania tego typu. Mowa tutaj przede wszystkim o telefonach konferencyjnych, takich jak Polycom Trio, które pod względem funkcjonalności i jakości działania nie mają sobie równych. Sprawdźmy, w oparciu o ich działanie, na czym polega dobry telefon konferencyjny i do czego może Ci się przydać.

  Telefon konferencyjny – komu będzie potrzebny?

  Telefon konferencyjny to właściwie nic innego jak telefon stacjonarny, jednak wyposażony w wiele dodatkowych funkcji i bardzo często wykonany z dbałością o więcej szczegółów oraz z lepszej jakości materiałów. Można powiedzieć, że jest to urządzenie „premium”, które wykorzystywane będzie bardzo często, przez większą liczbę osób i w najbardziej palących sytuacjach. Oczywiście najczęściej, rozwiązania takie jak Polycom Trio znajdują zastosowania w salach konferencyjnych, jednak mogą być skutecznie użytkowanie również w recepcjach czy gabinetach kierowników lub prezesów. Dzięki swoim funkcjom oraz dodatkowym możliwościom, jakie dają, są w stanie spełniać oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników i przyczynić się do rozwoju biznesu.

  Dlaczego warto postawić na telefon konferencyjny?

  Na to pytanie odpowiedź jest jedna – kiedy zależy Ci przede wszystkim na najwyższej jakości rozmów, a także wielu dodatkowych funkcjach, z których będziesz mógł bezproblemowo korzystać. Przede wszystkim – telefon konferencyjny, posiadający możliwość połączenia z siecią Ethernet, może być skutecznie wykorzystywany jako telefon VOIP. Co to oznacza dla Ciebie, jako przedsiębiorcy? Przede wszystkim możliwość wykonywanie połączeń za pomocą Internetu – zarówno wewnątrz przedsiębiorstwa, jak również na zewnątrz. A to prowadzić będzie do zdecydowanie mniejszych kosztów niż do tej pory.

  To jednak nie wszystko – telefon konferencyjny, taki jak Polycom Trio to przede wszystkim najwyższa jakość rozmów (w HD), co pozwoli Ci bezproblemowo porozumiewać się z klientami, pracownikami czy partnerami biznesowymi. Dzięki opatentowanym technologiom, dostosowanym do potrzeb konferencyjnych, masz pewność tego, że usłyszysz każde wypowiedziane słowo. Oczywiście do tego wszystkiego dochodzi możliwość współpracy z bardzo wieloma różnorodnymi urządzeniami, co ma znaczenie w biznesie.

  telefon konferencyjny

  Telefony konferencyjne to również wiele innych opcji i możliwości, wśród których warto wyróżnić między innymi:

  • zaawansowane funkcje dotyczące prowadzenia rozmowy, a także bezpieczeństwa czy zarządzania kontaktami,
  • wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości, który pokaże wszelkie niezbędne informacje i tym samym znacznie ułatwi posługiwanie się urządzeniem w każdej sytuacji,
  • uodpornienie telefonu na pracę innych telefonów (w tym komórkowych) i bezproblemowe działanie w każdych warunkach,
  • prostota obsługi i podłączenia, dzięki której z obsługą poradzą sobie również mniej zaawansowani użytkownicy.

  Do tego wszystkiego dochodzi multum rozmaitych opcji, w tym wybór ostatniego numeru, książka telefoniczna i wiele, wiele innych. Wszystko to okazuje się niezwykle przydatne w biznesie, bo – jak zapewne wiesz – jako właściciel swojej firmy nie jesteś w stanie wszystkiego zapamiętać. Telefon stacjonarny, taki jak Polycom Trio jest urządzeniem, które zapewni Ci opcje tak przydatne, jak komputer, a do tego pozwoli ci dzwonić i odbierać połączenia na Twoich zasadach.

  Czy warto postawić na telefon stacjonarny w firmie?

  Jak najbardziej – szczególnie na telefon konferencyjny, który pozwoli Ci komunikować się wewnątrz i na zewnątrz firmy w zupełnie nowej jakości. Zyskasz wiele dodatkowych opcji, które z całą pewnością spełnią wszelkie Twoje oczekiwania. Warto więc wybrać taki model telefonu, który będzie w stu procentach dostosowany do Twoich potrzeb!

  Zobacz również

  logo RSS