Gmina Wadowice oraz Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w  Krakowie serdecznie zapraszają do udziału w kolejnych konsultacjach z zakresu wypełniania wniosku o przyznanie dotacji w ramach Programu „Czyste Powietrze”, m.in. na wymianę pieców i termomodernizację budynków.

Dyżur konsultacyjny odbędzie się 20 maja 2019 roku (środa) w godz. 11:00 - 16:00 w Urzędzie Miejskim w Wadowicach w pokoju nr 53 .

UWAGA ! KONSULTACJE INDYWIDUALNE- Konieczne jest zarezerwowanie terminu.

Zapisy telefoniczne 33 873 18 11 wew. 210

Doradca energetyczny z WFOŚiGW w Krakowie podczas indywidualnej rozmowy wyjaśni:

- Jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać dofinansowanie.

- Jak obliczyć wysokość dotacji dla konkretnego budynku.

- Jak prawidłowo wypełnić wniosek o dotację.

- Jakie dokumenty są niezbędne do podpisania umowy dotacji oraz rozliczenia przyznanego dofinansowania.

"Czyste Powietrze" to kompleksowy program, którego celem jest zmniejszenie lub uniknięcie emisji pyłów i innych zanieczyszczeń wprowadzanych do atmosfery przez domy jednorodzinne. Program skupia się na wymianie starych pieców i kotłów na paliwo stałe oraz termomodernizacji budynków jednorodzinnych by efektywnie zarządzać energią.

Szczegółowe informacje zamieszczono na stronie www.wfos.krakow.pl


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.