Modne sukienki, które pasują do sylwetki gruszki.

Jednym z często spotykanych typów kobiecej sylwetki jest figura gruszka. Kobieta posiadająca ten typ sylwetki jest węższa u góry niż u dołu. Oznacza to, że posiada ona więcej krągłości w okolicach bioder, ud i pośladków. Warto dodać, że to właśnie figura gruszki uznawana jest przez wiele osób za tą najbardziej z kobiecych sylwetek. Jakie zatem sukienki powinny zakładać panie, które posiadają taki rodzaj figury?

Modne sukienki, które idealnie wyglądają na kobietach posiadających figurę typu gruszka

Idealnym rozwiązaniem dla pań, które mają figurę gruszki są rozkloszowane sukienki z wcięciem w tali. Warto również dodać, że w takim przypadku wskazanym rodzajem dekoltów są takie dekolty jak: dekolt okrągły, dekolt kwadratowy, dekolt łódka czy też dekolt w kształcie litery U. Innym rodzajem sukienek, na które jak najbardziej mogą pozwolić sobie panie o tym typie sylwetki są proste sukienki ołówkowe nie zwężające się ku dołowi. Przy takich sukienkach warto postawić na faliste dekolty.

Figura gruszka – o czym jeszcze warto wiedzieć?

Jakie jeszcze inne sukienki pasują do figury gruszki? Z reguły kobiety o sylwetce gruszki dobrze prezentują się także w sukienkach w kształcie litery A. Przy tej figurze doskonałym rozwiązaniem są również buty na wysokim obcasie. Warto także pamiętać o tym, że kobiety o sylwetce gruszki ubrania o mocniejszych wzorach i kolorach powinny zakładać, jako elementy górnej części garderoby. Lepszym, zatem wyborem będzie zakup ozdobnej bluzki niż spódnicy. Przydatne informacje o tym jak dopasować sukienkę do figury oraz ciekawe artykuły o modnych ubraniach odnajdziemy na portalu stylowo.com.pl. Portal stylowo.com.pl to idealne miejsce dla wszystkich osób, które szukają porad modowych.

Modne sukienki, które idealnie wyglądają na kobietach posiadających figurę typu gruszka