Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Wadowice

Czy wyobrażacie sobie początek wakacji bez siatkówki plażowej? My też nie! Dlatego ruszamy z zapisami do turnieju plażówki, który otworzy Wianki nad Skawą z zespołem LemON. Gramy w trzech kategoriach wiekowych. Rozpocznij z nami lato na piasku!

Gmina Wadowice i stowarzyszenie ALPS Wadowice organizują Turniej w Plażówkę o Puchar Burmistrza Wadowic Bartosza Kalińskiego. Turniej zostanie rozegrany w piątek (21 czerwca) na wadowickich bulwarach i otworzy nam Wianki nad Skawą.

Gramy w trzech kategoriach wiekowych. Pierwszą utworzą uczniowie szkół podstawowych i trzeciej klasy gimnazjum (czteroosobowe drużyny plus rezerwowi), drugą – uczniowie szkół średnich (duety), a trzecia to kategoria OPEN (duety), bez ograniczeń wiekowych.

Udział w turnieju jest bezpłatny. Dla trzech najlepszych zespołów przewidziano puchary oraz nagrody, które będą wręczane na wielkiej scenie na bulwarach, przed koncertem zespołu LemON.

Zgłoszenia należy przesyłać mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 16 czerwca 2019 roku. W temacie maila należy napisać: ZGŁASZAM DRUŻYNĘ DO TURNIEJU PLAŻÓWKI, a w treści maila podać nazwę drużyny, imię i nazwisko osoby zgłaszającej, kategorię wiekową oraz numer kontaktowy. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 512-448-952.

WSTĘPNY HARMONOGRAM:

Miejsce rozegrania turnieju: Bulwary nad Skawą

Termin: 21 czerwca (piątek)

9:00 – 14:00 Rozgrywki w kategoriach młodzieżowych – szkoły podstawowe (+ 3 klasa gimnazjum) i szkoły średnie

15:00 – 19:00 Rozgrywki w kategorii OPEN

    Galeria zdjęć