Meble typu Chesterfield natychmiast przyciągają wzrok swoim niebanalnym wyglądem. Są jednak nie tylko eleganckie, ale także funkcjonalne – możemy kupić je także w wariancie rozkładanym do snu!

Przy doborze odpowiednich mebli do salonu pod uwagę warto wziąć nie tylko ich atrakcyjny wygląd, ale również dostępne funkcje. Wtedy, gdy zależy nam na uzyskaniu dodatkowej przestrzeni do snu, najlepszym wyborem będzie sofa wyposażona w funkcję rozkładania.

Taka sofa pozwala na błyskawiczne rozłożenie jej tak, aby można było spędzić na niej komfortową noc, gdy nie ma dostępu do łóżka. Tę funkcję mogą posiadać także luksusowe sofy Chesterfield!

 

Rozkładany Chesterfield – luksus i komfort w jednym

Meble wypoczynkowe typu Chesterfield wyróżniają się charakterystycznym pikowaniem, zawijanymi podłokietnikami oraz nóżkami wykonanymi z drewna lub metalu. Meble te kojarzone są głównie ze stylem angielskim, kolonialnym, ale można wpasować je także w inne aranżacje.

Sofy, a także narożniki typu Chesterfield mogą być również wyposażone w funkcję rozkładania – dzięki temu można przekształcić je w komfortowe łóżko zapewniające spokojny sen. Chesterfield rozkładany to sprawdzony wybór do małych salonów i wszędzie tam, gdzie zależy nam na dodatkowej funkcjonalności.

 

Gdzie można zamówić Chesterfield rozkładany?

Obecnie meble takie jak Chesterfield rozkładany zakupić można także w Polsce – można zakupić je także w wersji indywidualnej w wybranym wymiarze, kolorze, wykończeniu.

Zamówienie mebli typu Chesterfield rozkładany możliwe jest również on-line.