Czy taniec wyzwala w tobie pozytywne emocje i daje ci wiele pozytywnej energii? Jeśli tak, to mamy propozycję przygotowaną specjalnie dla ciebie!

Antoni Manicki i zespol Flex SD Kids - Dzień Tańca 2023

Święto tancerzy zbliża się wielkimi krokami. Startujemy ze zgłoszeniami do 8. Ogólnopolskiego Konkursu „Art Clip Dance” oraz przeglądu zespołów i duetów dziecięcych i młodzieżowych powiatu wadowickiego, a także ogólnopolskiego przeglądu duetów i zespołów dorosłych i seniorów w ramach „Dnia Tańca 2023”, który odbędzie się 22 kwietnia 2023 r.

Na zgłoszenia czekamy do 11 kwietnia 2023 r.

W programie znajdą się m.in. warsztaty modern jazz oraz hip hop dla uczestników 8. Art Clip Dance, rozstrzygnięcie konkursu Art Clip Dance wraz z występami laureatów przeglądu zespołów i duetów dziecięcych i młodzieżowych powiatu wadowickiego, a także ogólnopolskiego przeglądu duetów i zespołów dorosłych i seniorów, pokazy taneczne zawodowców, a także dodatkowe atrakcje. Nie zabraknie także oceny i nagrody Jury Młodych składających się z przedstawicieli zespołów dziecięcych i młodzieżowych. Szczegółowy program zostanie podany w późniejszym terminie.

Co zrobić aby wziąć udział w konkursie „8. Art Clip Dance”?

– nagraj swój solowy występ lub duet

– zapoznaj się z regulaminem konkursu

– wypełnij elektroniczny formularz do 11 kwietnia 2023 r.

– zapłać akredytację

– poczekaj na odpowiedź zwrotną z linkiem do wgrania clipu tanecznego

– wszystkich zgłoszonych zapraszamy 22 kwietnia 2023 r., natomiast z laureatami skontaktujemy się  telefonicznie. Wybrane osoby poprosimy o występ na żywo podczas wydarzenia

– na najlepszych czekać będą nagrody, dyplom oraz medal

Co zrobić aby wziąć udział w przeglądzie zespołów i duetów dziecięcych i młodzieżowych powiatu wadowickiego, a także ogólnopolskim przeglądzie duetów i zespołów dorosłych i seniorów?

zapoznaj się z regulaminem konkursu

– zgłoś swój zespół lub duet poprzez formularz zgłoszeniowy

– zapłać akredytację za zespół/ duet

– poczekaj na informację zwrotną z linkiem do wgrania podkładu muzycznego

– zatańcz z zespołem/duetem 22 kwietnia podczas „Dnia Tańca 2023”.

– szczegółowy program „Dnia Tańca 2023” oraz harmonogram prezentujących zespołów oraz duetów będzie dostępny na stronie www.wck.wadowice.pl

– na zgłoszenia czekamy do 11 kwietnia 2023 r.

– na najlepszych będą czekać medale, dyplomy oraz nagrody finansowe

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na: https://wck.wadowice.pl/dzien-tanca-2023

Serdecznie zapraszamy!