Policja Wadowice: Wpadli z narkotykami podczas kontroli drogowej

1 min czytania

Policjanci z Wadowic oraz Krakowa zatrzymali osoby podejrzewane o posiadanie zabronionych substancji. Mężczyźni wpadli po tym jak zostali zatrzymani do kontroli drogowej. Dwóm z nich przedstawiono zarzuty.

Kilka dni temu, policjanci z Wydziału Kryminalnego wadowickiej komendy wspólnie z funkcjonariuszami pionu kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, na terenie gminy Spytkowice zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy audi, którym podróżowało trzech mężczyzn.

Z ustaleń policjantów wynikało, że osoby te mogą być w posiadaniu zakazanych substancji. Podczas kontroli osobistej, kryminalni znaleźli mefedron u 37 i 41-latka. Ponadto substancje psychotropowe były schowane w tylnej kanapie w samochodzie. Śledczy z Wadowic, dwóm mieszkańcom powiatu wadowickiego 37 i 41-latkowi przedstawili zarzut posiadania zabronionych substancji, do których się przyznali.

Za posiadanie substancji narkotycznych Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

Komenda Powiatowa Policji w Wadowicach, wadowice.policja.gov.pl/kwa/aktualnosci/34639,Wpadli-z-narkotykami-podczas-kontroli-drogowej.html

Autor: krystian