Informacja Turystyczna w Wadowicach: Noc z Harrym Potterem w kinie Centrum w Wadowicach – “Początek”
Czy jesteście gotowi na magiczną przygodę w kinie? Wadowice zapraszają na wyjątkowe wydarzenie filmowe – nocną podróż do świata czarów i magii, gdzie na uczestników czekają wyzwania inspirowane pierwszymi dwiema częściami przygód Harrego Pottera. Przekroczcie progi Hogwartu w teatralnej oprawie i stanąć do konkursu na najlepszy kostium czarodzieja!
  • Maraton filmowy z Harrem Potterem w roli głównej
  • Interaktywne atrakcje i konkursy kostiumowe
  • Specjalne wydarzenie dla młodzieży i rodzin

Wadowickie Centrum Kultury zaprasza wszystkich miłośników fantastyki na niezwykłą noc pełną magii i tajemnic. Zaplanujcie swoją piątkową noc na 9 lutego 2024 roku inaczej niż zwykle i dołączcie do innych fanów Harrego Pottera na filmowym maratonie, który zabierze Was w niezapomnianą podróż do świata młodego czarodzieja.

Kino "Centrum" zamienia się w magiczne miejsce przypominające Wielką Salę Hogwartu, gdzie oprócz oglądania filmów "Harry Potter i Kamień Filozoficzny" oraz "Harry Potter i Komnata Tajemnic", uczestnicy będą mogli wziąć udział w różnego rodzaju zabawach tematycznych. Nie zabraknie czarodziejskich smakołyków i magicznych sztuczek, które umilą przerwę między seansami. To idealna okazja, aby założyć kostium ulubionego bohatera, gdyż podczas przerwy odbędzie się konkurs na najlepsze przebranie.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:30 i potrwa aż do godziny 1:00 po północy. Organizatorzy zapewniają, że uczniowie będą mieli okazję poczuć prawdziwą atmosferę Hogwartu, a także sprawdzić swoją wiedzę o świecie stworzonym przez J.K. Rowling poprzez udział w quizach i zagadkach.

Spotkanie skierowane jest do młodszych i starszych fanów serii - młodzieży od 12 roku życia, natomiast dzieci poniżej tej granicy mogą uczestniczyć w wydarzeniu tylko pod opieką dorosłych. Podczas wydarzenia nie zapomnijcie zabrać ze sobą legitymacji szkolnej. Cena biletu wynosi 35 zł za możliwość obejrzenia obu filmów. Dla zapewnienia bezpieczeństwa i komfortu wszystkich obecnych, organizatorzy proszą o zapoznanie się z regulaminem przed zakupem biletów.

Jeśli więc jesteście gotowi na odrobinę magii i pragniecie na nowo przeżyć przygody Harrego Pottera, Wadowickie Centrum Kultury na ulicy Teatralnej 1 jest miejscem, gdzie powinniście się znaleźć 9 lutego. Nie przegapcie tej magicznej nocy!


Artykuł zaczerpnięty z: Informacja Turystyczna w Wadowicach