Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Wadowice

Reggae Most 2019

Reggae Most to od lat punkt obowiązkowy w wakacyjnych działaniach Wadowickiego Centrum Kultury. Również w tym roku nie zabraknie atrakcji i świetnych koncertów nad Skawą w przedostatni weekend sierpnia (22-23-24 sierpnia)!

Reggae Most to nie tylko muzyka, scena i koncerty. To przede wszystkim miejsce spotkania ludzi ceniących i rozumiejących ideę naszego Festiwalu. Od szesnastu lat staramy się zbudować „MOST” stanowiący przestrzeń wspólnej, przyjaznej zabawy miłośników różnorodnych gatunków muzycznych. Staramy się propagować wyłącznie pozytywne wartości zawierające się w przekazie szeroko rozumianej kultury reggae. Łączymy w jednym miejscu ludzi z różnych środowisk dając tym samym możliwość zacieśniania więzi, dyskusji i wymiany poglądów.

Również w tym roku nie zabraknie nas na Bulwarach nad Skawą. Podobnie jak w ubiegłym roku, festiwal rozpocznie się w czwartek (22 sierpnia) kinem plenerowym. Oprócz dobrego filmu,  przygotujemy dla Was leżaki, lampiony i świetną atmosferę. Z kolei w piątek i sobotę Bulwary nad Skawą wypełnią się fantastyczną muzyką! Fuzja reggae, rapu, rocka, punku z pewnością zgromadzi fanów dobrej muzyki i zabawy.

Podczas tegorocznej edycji Reggae Mostu wystąpią: Beniamin & RR, Gutek, Farben Lehre, Jamal, Max Corner, Rebel Babel, Akurat, Afromental. Bez wątpienia to będzie pozytywnie i energetycznie naładowany weekend!

Oprócz znakomitych zespołów, czekać będą Food Trucki z pysznym jedzeniem oraz inne atrakcje!


Fitness Graviton Wadowice - siłownia i fitness w Wadowicach

Artykuły promocyjne

logo RSS

IT Wadowice: Reggae Most 2019