Klub Małego Podróżnika

Już w najbliższy czwartek (10 października) w Wadowickim Centrum Kultury (ul. teatralna 1) rozpocznie się nowe spotkanie Klubu Małego PodróżnikaNa pierwszym spotkaniu grupy otwartej w nowym roku szkolnym najmłodsi przeniosą się do odległych Chin, gdzie nauczą się kilku zwrotów po chińsku i zaśpiewać chińską piosenkę Liang Zhi Lao Hu. Dowiedzą się  jakie popularne używane dzisiaj przez nas rzeczy wymyślili Chińczycy, a nawet przymierzą chińskie tradycyjne stroje. Po spotkaniu dzieci będą wiedzieć nim. czemu służył Mur Chiński, jak robi się makaron, oraz jak powstał kompas.

  • 16:15 – 17:15 – warsztaty dla dzieci w wieku 4 – 6 lat
  • 17:30 – 18:30 – warsztaty dla dzieci w wieku 7 – 10 lat

Każdy z małych odkrywców na początku swojej przygody otrzyma od organizatorów paszport, do którego będzie zbierał pieczątki z warsztatów, a także „Notatnik podróżnika” - miejsce gdzie dzieci będą wpisywać swoje przygody i ciekawostki.

Opłata na zajęcia Klubu Małego Podróżnika wysokości 10 zł/os. - płatne najpóźniej przed zajęciami.

Zapisy na warsztaty wyłącznie mailowo na adres zTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. od 1 października, godz. 9:00 do wyczerpania miejsc.


Fitness Graviton Wadowice - siłownia i fitness w Wadowicach

Artykuły promocyjne

logo RSS

IT Wadowice: Klub Małego Podróżnika