Wadowice, dnia 05 listopada 2019 r.

Ogłoszenie

Gmina Wadowice zakupi lokal mieszkalny

Gmina Wadowice informuje, że jest zainteresowana zakupem  na terenie miasta  Wadowice lokalu mieszkalnego (prawo własności lub spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego).

Oferty z podaniem lokalizacji lokalu, powierzchnią lokalu, nr księgi wieczystej oraz ceną, prosimy składać pisemnie w Biurze Obsługi Mieszkańca, parter pokój nr 7, lub na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszelkich dodatkowych informacji udziela Wydział Gospodarki Gruntami – osoby do kontaktu: Halina Kajdas tel. 33  82 346 05 lub Katarzyna Żurek, 33 873-18-11 wew. 200.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.