„<a href=Wadowice miasto rodzinne Karola Wojtyły oczami dziecka” – konkurs plastyczny dla dzieci!" />

Gmina Wadowice zaprasza przedszkolaków i uczniów szkół podstawowych do udziału w wyjątkowym  konkursie plastycznym z okazji uczczenia 100. Rocznicy urodzin Karola Wojtyły – św. Jana Pawła II.

Celem Konkursu jest popularyzacja i pogłębienie wiedzy o mieście rodzinnym Jana Pawła II i Jego związkach z ziemią wadowicką oraz kształtowanie wyobraźni plastycznej dla dzieci i zachęcanie ich do kreatywnego działania.

W Konkursie mogą wziąć udział przedszkolaki (4-6 lat) i uczniowie szkół podstawowych w wieku 7-12 lat z terenu gminy Wadowice. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wykonanie i dostarczenie pracy plastycznej zgodnej z tematem Konkursu.

Dla laureatów konkursu przewidziano atrakcyjne nagrody! Spośród wszystkich uczestników Konkursu zostanie rozlosowana nagroda główna – tablet graficzny!

Na zgłoszenia czekamy od 8 listopada do 10 grudnia 2019 r.  w siedzibie organizatora (Dziennik Podawczy Urzędu Miejskiego w Wadowicach przy pl. Jana Pawła II 23).

Uroczyste ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród laureatom konkursu nastąpi 15 grudnia 2019 r. podczas jarmarku świątecznego w czasie trwania „Wigilii u Wojtyłów” na Placu Jana Pawła II.

Zachęcamy do zapoznania się z pełnym Regulaminem w załączniku.

Serdecznie zapraszamy!


Artykuły promocyjne

IT Wadowice: „Wadowice miasto rodzinne Karola Wojtyły oczami dziecka” – konkurs plastyczny dla dzieci!