Na zdjęciu widać cztery stojące osoby, umundurowanego policjanta, dziewczynę trzymającą w ręku dyplom oraz dwóch mężczyzn w stroju cywilnym

29 listopada 2019 roku w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 w Wadowicach odbył się "ANDRZEJKOWY TURNIEJ STRZELECKI – WADOWICE 2019", który zorganizował Region IPA Wadowice przy współpracy z wadowicką komendą oraz gospodarzem obiektu tj. Dyrekcją CKZiU nr 2 w Wadowicach.

Do turnieju zaproszone zostały drużyny szkół średnich z powiatu oświęcimskiego, suskiego i wadowickiego. W turniejowe szranki stanęli zawodnicy ośmiu drużyn z Andrychowa, Oświęcimia i Wadowic. Uczestnicy turnieju rywalizowali w strzelaniu w 2 turach z karabinka pneumatycznego Gamo Delta Fox GT Whisper 4,5 mm na dystansie 10 m, postawa stojąca .

Organizację turnieju zapewnili funkcjonariusze Rewiru Dzielnicowych Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach oraz członkowie Regionu IPA Wadowice.

Wyniki indywidualne turnieju wyglądały następująco:

MATUŁA DOMINIK

BOLKI CKZiU Andrychów

145

GARBATY KRZYSZTOF

MIX CKZiU nr 1 Wadowice

133

KACPRZAK EMILIA

TOLE CKZiU Andrychów

128

Wynik rywalizacji drużynowej:

BOLKI CKZiU Andrychów

395

MIX (CKZiU nr 1Wadowice, PCK TiB Oświęcim

1LP CKZiU nr 2Wadowice )

357

TOLE CKZiU Andrychów

326 (7x9)

1LAP CKZiU nr 2 Wadowice

326 (6x9)

1LP CKZiU nr 2 Wadowice

322

2LP CKZiU nr 2 Wadowice

307

PCK TiB Oświęcim

301

1LP3 CKZiU nr 2 Wadowice

237

Na zakończenie turnieju mgr inż. Jerzy Kotaś – Dyrektor CKZiU nr 2 w Wadowicach, asp. szt. Jarosław Woźniak – Naczelnik Wydziału Wspomagającego KPP w Wadowicach oraz Andrzej Cholewa – Przewodniczący Regionu IPA Wadowice wręczyli laureatom puchary i dyplomy, a także nagrody rzeczowe ufundowane przez Region IPA Wadowice oraz firmę „Perfumeria EUFORIA „.


Na zdjęciu widać dwie dziewczyny oraz chopaka, stojących przodem, celujących z broni długiej
Na zdjęciu widać pięć stojących osób: umundurowanego policjanta, dwie dziewczyny, z których jedna trzyma w ręku puchar, chłopaka trzymającego w ręku dyplom oraz mężczyznę