Chciałbyś podjąć pracę w Wadowicach? - sprawdź nasze oferty

Wadowice to niewielkie miasto położone w województwie małopolskim, będące ważnym ośrodkiem pielgrzymkowym. Jeśli szukasz pracy w Wadowicach, koniecznie zapoznaj się z naszymi najnowszymi ogłoszeniami. W tej chwili mamy oferty pracy na takich stanowiskach jak kierownik salonu urody, koordynator projektu, czy sortowacz odpadów i surowców wtórnych. Zachęcamy do odpowiadania na najbardziej interesujące oferty pracy. Zobacz aktualne oferty w Wadowicach

Praca dla sortowaczy odpadów i surowców wtórnych

Sortowacz odpadów i surowców wtórnych to pracownik odpowiedzialny za obsługę prasy do odpadów, załadunek i wyładunek odpadów wózkiem widłowym, prace porządkowe, ręczne prace transportowe. Żeby podjąć pracę na tym stanowisku nie jest potrzebne specjalistyczne wykształcenie. Idealny kandydat jest osobą sumienną i dokładną, zdrową i sprawną fizycznie, jest uczciwy i ma chęci do pracy. Ważna na tym stanowisku jest gotowość do pracy na zewnątrz (w różnych warunkach atmosferycznych), a także uprawnienia na wózki widłowe. Sortowacz może liczyć na umowę o pracę, a także liczne benefity.

Jeżeli chciałbyś pracować za granicą, zapoznaj się z naszymi najświeższymi ofertami pracy na terenie Niemiec. W naszym serwisie każdego dnia pojawiają się nowe oferty pracy za granicą.

Zatrudnienie na stanowisku koordynatora projektu

Koordynator projektu (jak już sama nazwa tego stanowiska wskazuje) to pracownik, do którego zadań należy koordynowanie działań związanych bezpośrednio z prowadzeniem projektu, kierowanie podległym mu zespołem, przygotowywanie dokumentacji, nadzorowanie wykonywania planu projektowego. Od kandydata na stanowisko koordynatora projektu oczekuje się wykształcenia wyższego, znajomości języka angielskiego (na poziomie przynajmniej komunikatywnym). Idealny pracownik powinien być osobą samodzielną, odpowiedzialną, świetnie organizować własną pracę, a także pracę podległych mu pracowników. Na stanowisku tym duże znaczenie ma zwiększona odporność na stres i kreatywność. Zarobki koordynatorów projektów są w dużej mierze zależne od firmy, która ich zatrudnia, doświadczenia, jakości projektu, nad którym pracują, osiąganych efektów.

Kierownik salonu urody potrzebny od zaraz

Osoba zatrudniona na stanowisku kierownika salonu urody jest odpowiedzialna za zarządzanie zespołem pracowników salonu. Do jej zadań należy realizacja planów sprzedaży produktów i usług, współpraca z dostawcami, czy księgowością. Od kandydata na to stanowisko wymaga się posiadania wykształcenia wyższego, znajomości branży fryzjersko-kosmetycznej, umiejętności i doświadczenia w zarządzaniu zespołem, komunikatywności, odpowiedzialności, wysokiej kultury osobistej, nastawienia na realizację celów i rozwiązywanie problemów. Kierownik musi świetnie organizować pracę własną, a także pracę swojego zespołu. Jako, że jest to stanowisko bardzo odpowiedzialne, przyda się również umiejętność pracy w warunkach stresowych. Kierownik salonu urody otrzymuje zazwyczaj bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, a także liczne szkolenia zawodowe i benefity. Szukasz pracy w salonie urody? Sprawdz oferty na Megapraca.pl