UM Wadowice: Wy wspieracie bliźniaków, a Święty Mikołaj daje Wam nagrody. Taki turniej!
Bilety do Energylandii, oryginalne koszulki Michała Goczała z Rajdu Dakar i reprezentantów Polski w piłce nożnej, bony upominkowe do SPA i na masaż, vouchery do wadowickich restauracji, karnety do wadowickich klubów Fitness, mnóstwo słodyczy, a nawet… Mobilna Bania Ruska! Te i mnóstwo innych nagród, w podziękowaniu za wsparcie dla Marysi i Olka przygotował Święty Mikołaj na III Mikołajkowy Turniej w halówkę, który czeka nas już w ten weekend (3-5.12)!
W turnieju weźmie udział aż 25 zespołów, czyli blisko ćwierć tysiąca najlepszych piłkarzy i piłkarek z powiatu wadowickiego, którzy przez trzy dni rozegrają łącznie 74 mecze i powalczą o Puchar Burmistrza Wadowic Bartosza Kalińskiego.
Ale to przecież nie jedyni bohaterowie tego weekendu. W niedzielę odwiedzi na również Święty Mikołaj oraz piękne tancerki z grupy Drum Show, które wprowadzą nas w klimat zbliżających Świąt Bożego Narodzenia.
Będą oczywiście konkursy dla dzieci, a każdy kto wesprze naszych 4-letnich bliźniaków, będzie miał szanse na wygranie fantastycznych bonów upominkowych do wykorzystania u naszych sponsorów.
W worku pełnym prezentów od Świętego Mikołaja są m.in.:
Bon na Wynajem Mobilnej Bani,
Bilety do parku rozrywki EnergyLandia na Winter Kingdom,
Bony upominkowe do SPA w Młynie Jacka oraz na masaż w Gabinecie Ocean Zdrowia i Relaksu,
Bony na usługi samochodowe w Mrugacz AutoSerwis, Parowa Myjnia Samochodowa Ochman i zakupy w sklepie Benek Lakiery,
Vouchery na jedzenie w: Restauracja Jagiellońska, Całkiem Nova, Pizzeria Piazza Italia, Pizzeria Bueno, Cud Malina, Galicjanka, Restauracja Dworek Mikołaj,
Karnety i bilety do: Xtreme Fitness Wadowice, Fitness Club Graviton Wadowice, Siłownia Gryf Wadowice, Kryta Pływalnia Delfin w Wadowicach, Kino Centrum Wadowice, Apilandia,
Słodkości od: Maspex Kariera,
Gadzety od: Gminy Wadowice.
Jak można je wygrać? Za każdy datek dla naszych 4-letnich bliźniaków otrzymujecie kupon na nagrodę. Im hojniejsze wsparcie, tym bardziej atrakcyjna nagroda. A jak widać jest w czym wybierać!
Nie zapomnieliśmy również o nagrodach dla piłkarzy. Trzy najlepsze drużyny otrzymają fantastyczne nagrody ufundowane przez sponsorów, m.in. bilety do Energylandii, vouchery na masaż od Ocean Zdrowia i Relaksu oraz torby sportowe. Najlepszy piłkarz i bramkarz turnieju otrzymają atrakcyjne bony upominkowe, a król strzelców odjedzie z hali w czwórce” rowerem Burmistrza Wadowic!
GRAMY DO JEDNEJ BRAMKI DLA MARYSI I OLKA
Wszystkie pieniądze zebrane podczas całego turnieju zostaną przeznaczone na leczenie naszych 4-letnich bliźniaków.
Marysia i Olek Szostak z Podolan (powiat wadowicki) są wcześniakami z 27 tygodnia ciąży. Olek ważył 1095 gram, a Marysia zaledwie 595 gram. Tak wczesne przyjście na świat spowodowało wiele powikłań, szczególnie u Marysi. Dziewczynka cierpi także z powodu zaburzeń genetycznych i wad wrodzonych, a u Olka zdiagnozowano dziecięce porażenie mózgowe. Oboje każdego dnia walczą o samodzielność.
Marysia przeszła już dwie operacje oczu, dwie operacje nóżki i jedną poważną operację rączki. W przyszłości czeka ją jeszcze rekonstrukcja kciuka. W tej samej klinice operowany był także Oluś, który w październiku br. przeszedł osteotomię kości udowych.
_ Dzieci będą jeszcze potrzebować kilku operacji i długotrwałej rehabilitacji. Dlatego prosimy o wsparcie i otwarcia Waszych serc na dalsze leczenie naszych bliźniaków. Za okazaną pomoc bardzo dziękujemy_ mówi Ewelina Szostak , mama dzieciaków.
Tytułu bronią Starsze Dzieci Boiska , które dwa lata temu pokonały w finale 1:0 Mrugacz Auto Serwis (RELACJA Z POPRZEDNIEGO TURNIEJU TUTAJ), a tym razem startują pod nazwą Bar de Prix. Kto tym razem sięgnie po puchar burmistrza Bartosza Kalińskiego? Przekonamy się już w niedzielę wieczorem.
DOŁĄCZCIE DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU!
}} PROGRAM TURNIEJU:
Hala Sportowa w Szkole Podstawowej Nr 4, ul. Słowackiego 2:
piątek, 3 grudnia
Rozgrywki grupowe Gr. A | 18:30 21:00
sobota, 4 grudnia
Rozgrywki grupowe Gr. B | 9:00 11:30
Rozgrywki grupowe Gr. C | 11:45 14:15
Rozgrywki grupowe Gr. D | 14:30 17:00
Rozgrywki grupowe Gr. E | 17:15 19:45
niedziela, 5 grudnia
Faza Finałowa Gr. F i G | 11:00 16:15
Wizyta Świętego Mikołaja | 15:30
Występ Cheerleaderek DRUM SHOW cz. 1 | 16:15
Półfinały | 16:30 17:05
Mecz o 3 miejsce | 17:15 17:30
Występ Cheerleaderek DRUM SHOW cz. 2 | 17:30
FINAŁ | 17:45 18:00
Impreza odbędzie się zgodnie z obowiązującymi przepisami epidemicznymi.
Pliki do pobrania:
- Regulamin-Turnieju-Mikolajkowego-2021.docx (DOCX: 87.41kB)
- RODO-2021.doc (DOC: 53.50kB)
- Zgoda-od-rodzicow-na-udzial-w-turnieju-od-niepelnoletnich-zawodnikow.docx (DOCX: 13.63kB)
Urząd Miejski w Wadowicach, wadowice.pl/, wadowice.pl/wy-wspieracie-blizniakow-a-swiety-mikolaj-daje-wam-nagrody-taki-turniej/
Autor: krystian