Trwają zapisy do Turnieju Mikołajkowego. Gramy dla Oliwierka!

Trzydniowe Święto Futbolu, mistrzostwa powiatu, najważniejsza impreza piłkarska w roku – zbliża się wielkimi krokami. Ruszyły zapisy do 4. Turnieju Mikołajkowego w halówkę o Puchar Burmistrza Wadowic. W tym roku zwycięzca może być tylko jeden – gramy dla Oliwierka z Wadowic.

Historię Oliwierka z Wadowic znają już chyba wszyscy. Chłopczyk urodził się 5 stycznia br., rozwijał się książkowo, ale po dwóch miesiącach stracił możliwość podnoszenia nóżek.  Kiedy skończył pół roku, rodzice dowiedzieli się, że choruje na SMA. To okrutna choroba, którą wyleczyć można jedynie przez terapię genową. A ta kosztuje aż 10 milionów złotych. Bez niej dzieci z SMA po prostu umierają…

Od czterech miesięcy Armia Oliwierka toczy heroiczną walkę o życie kilkumiesięcznego chłopczyka z Wadowic. Codziennie do armii dołączają kolejne osoby. W akcję zaangażowany jest cały powiat wadowicki, na terenie którego zorganizowano już setki wydarzeń charytatywnych dla Oliwierka. Skala zbiórek jest ogromna. W krótkim czasie udało się zebrać już ponad 5 milionów złotych! I jak mówią organizatorzy, większość tych wpłat pochodzi od mieszkańców powiatu wadowickiego. Mimo to, jesteśmy dopiero na półmetku, a czasu coraz mniej.

Dlatego wszystkie ręce na pokład i my także dołożymy swoją cegiełkę.

Tegoroczny turniej odbędzie się w drugi weekend grudnia (9-11 grudnia), tradycyjnie na hali sportowej w SP Nr 4 w Wadowicach, zwanej „czwórką”.

Podczas trzech dni wydarzenia będzie prowadzona zbiórka do puszek. Zaplanowaliśmy moc atrakcji, m.in. unikatowe produkty do zlicytowania, wizyty niezwykłych gości, świąteczny kiermasz… To będą magiczne trzy dni, które wprowadzą Was w atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. O szczegółach więcej napiszemy jednak w późniejszym czasie.

Póki co, rozpoczynamy zapisy na turniej.

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Zasady udziału zawarte są w poniższym regulaminie. Ma on charakter „OPEN”, co oznacza, że mogą wziąć w nim udział zarówno zawodnicy niezrzeszeni, jak i zawodnicy przynależący do klubów piłkarskich. W turnieju mogą brać udział zawodnicy, którzy mieszkają albo są zameldowani w powiecie wadowickim lub pochodzą z powiatu wadowickiego. W szczególnym przypadkach organizator może dopuścić do turnieju piłkarzy z poza powiatu wadowickiego. Co ważne, liczba drużyn biorących udział w turnieju jest ograniczona.

Aby zgłosić swój zespół, należy wysłać wiadomość mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. o temacie: ZGŁASZAM DRUŻYNĘ DO TURNIEJU MIKOŁAJKOWEGO, a w treści maila podać:

  1. Nazwę drużyny,
  2. Imię i nazwisko osoby zgłaszającej,
  3. Numer kontaktowy
  4. Informację o treści: W naszym zespole będzie/nie będzie (niepotrzebne skasować) minimum trzech zawodników, mieszkających na terenie gminy Wadowice.

Zgłoszenia przyjmowane są do niedzieli 27 listopada lub do wyczerpania miejsc. Przed zgłoszeniem zapoznajcie się z regulaminem dostępnym poniżej, określającym zasady uczestnictwa w turnieju. I nie zwlekajcie z zapisami, ponieważ liczba drużyn jest ograniczona!

Regulamin Turnieju Mikołajkowego 2022 

Tytułu broni zespół Teddy Squad z Andrychowa,  które rok temu pokonał w finale ekipę Wgniotex dopiero po rzutach karnych. (RELACJA Z POPRZEDNIEGO TURNIEJU TUTAJ). Kto tym razem sięgnie po puchar burmistrza Bartosza Kalińskiego? Przekonamy się w niedzielę – 11 grudnia.

ZOBACZCIE JAK TO WYGLĄDAŁO ROK TEMU: