Apartamenty w Krakowie na Starym Mieście: z jakim wydatkiem trzeba się liczyć?

Kraków od niepamiętnych czasów inspiruje artystów i zapewnia niezwykły festiwal emocji tym, którzy przyjeżdżają tu w celach turystycznych. To jedyne takie miejsce, w którym w nieskończoność można odkrywać perełki architektury czy sztuki i chłonąć niezwykłą atmosferę wszystkimi zmysłami. Tym bardziej, jeśli zorganizujesz nocleg na Starym Mieście. Dowiedz się, jak wybrać najlepszą opcję.

Apartamenty w Krakowie na Starym Mieście – uczta dla oczu, uszu i duszy

Krakowskie Stare Miasto cieszy oczy, jest przyjemne dla ucha i oferuje ucztę dla podniebienia. Zgodzisz się, że niewiele jest miejsc, które oddziałują na wszystkie zmysły osób, które znajdą się w ich zasięgu? Klimatyczne uliczki otoczone kamienicami, pamiętającymi odległe dzieje, tętnią życiem od rana do późnych godzin wieczornych, zapewniając moc różnorodnych rozrywek.

Na Rynku Głównym, którego korzenie sięgają XIII wieku, wznoszą się klimatyczne sukiennice. Znajdziesz w nich pamiątki, stroje i inne cacka, z których większość jest tworzona przez lokalnych rzemieślników. W podziemiach z kolei zobaczysz ciekawą ekspozycję, która przybliży historię miasta na przestrzeni wieków. Nad centralnym placem Krakowa wznosi się Kościół Mariacki, z którego w samo południe rozbrzmiewa hejnał. Z kolei przy ulicach biegnących od rynku kryją się liczne muzea, galerie czy teatry będące prawdziwą ucztą dla duszy.

Krakowskie apartamenty w sercu miasta – dlaczego warto je wybrać?

Chcesz od podszewki poznać dawną stolicę Polski? Najlepszym sposobem jest kilkudniowy pobyt na Starym Mieście. To serce Krakowa, które bije w przyspieszonym rytmie i przyprawia o rumieńce na twarzy. Pozwala też przywieźć z podróży piękne wspomnienia.

Teraz masz okazję, aby zorganizować komfortowy nocleg w centrum miasta. Wystarczy, że zarezerwujesz apartament w Krakowie w serwisie Renters. Nocleg zlokalizowany w pobliżu Rynku Głównego nie tylko pozwali Ci zanurzyć się w klimacie ulic, po których dawno temu spacerowały koronowane głowy i najwybitniejsi artyści, ale zapewni wygodę.

Poczuj się jak w domu albo… jeszcze lepiej! Wynajmij apartament w Krakowie

Pierwszą zaletą apartamentów krakowskich jest duży metraż. Są o wiele większe niż standardowe pokoje hotelowe. Co więcej, mają prywatną łazienkę i kuchnię lub aneks kuchenny. Są w pełni wyposażone – znajdziesz w nich sprzęty AGD, naczynia, sztućce, przybory, a także ręczniki. Dzięki temu w Twój bagaż będzie mniejszy i lżejszy – wystarczą Ci tylko ubrania i najpotrzebniejsze rzeczy.

To jednak nie koniec zalet. Obiekty są też oryginalnie zaaranżowane. Wolisz nowoczesny apartament w Krakowie, a może chcesz zamieszkać na chwilę w miejscu, w którym czuć ducha minionych lat? Tylko od Ciebie zależy, który nocleg wybierzesz. W obu przypadkach możesz jednak liczyć na dodatkowe udogodnienia – dostęp do Wi-Fi czy klimatyzację. Wiele obiektów zapewnia też prywatne miejsce parkingowe albo przestronny balkon bądź taras, na którym w ciepłe dni poranna kawa smakuje wyśmienicie.

Apartamenty na Starym Mieście w Krakowie – atrakcyjna cena, wysoki komfort

Podoba Ci się taka opcja? Co zatem stoi na przeszkodzie, aby wcielić postanowienia w życie? Być może zastanawiasz się, ile to wszystko kosztuje. Mamy dobrą wiadomość! W Twoim zasięgu są naprawdę tanie apartamenty w Krakowie. Cena za noc jest w nich o wiele niższa niż w klasycznych hotelach. A komfort? O wiele wyższy, biorąc pod uwagę m.in. prywatność i wyposażenie każdego obiektu. Pod względem kosztów noclegi tego typu wypadają naprawdę korzystnie, co sprawia, że są opcją godną uwagi.

Nieważne, czy za oknem świeci słońce, czy pada deszcz. Jeśli masz ochotę wyruszyć w podróż, Kraków jest z pewnością właściwym kierunkiem. To miasto, które jest piękne przez 365 dni w roku. Poznaj je jeszcze lepiej i zorganizuj nocleg na Starym Mieście.