Kobiece warsztaty w Wadowicach z Fridą Kahlo i sesją zdjęciową w wianku

Wadowice zapraszają na niezwykłe warsztaty, które rozbudzą w każdej kobiecie artystyczną duszę i pozwolą poczuć siłę inspiracji płynącą z życia jednej z najbardziej fascynujących postaci sztuki Fridy Kahlo. To okazja, by stworzyć coś wyjątkowego i zanurzyć się w świat kolorów oraz emocji.
- Wadowickie Centrum Kultury ożywia ducha Fridy Kahlo
- Jak dołączyć do warsztatów w Wadowicach i co warto wiedzieć
Wadowickie Centrum Kultury ożywia ducha Fridy Kahlo
Już 25 maja 2025 roku Wadowickie Centrum Kultury otworzy swoje drzwi dla wszystkich pań pragnących spędzić kreatywny czas w atmosferze pełnej pasji i twórczej energii. Warsztaty Kwiaty Fridy” to nie tylko okazja do poznania historii życia i niezwykłej sztuki meksykańskiej malarki, ale także szansa na wyrażenie siebie poprzez własnoręcznie wykonany wianek. Uczestniczki dowiedzą się, co kryje się za słynnymi autoportretami Fridy i dlaczego jej postać nadal inspiruje kobiety na całym świecie.
Nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie artystyczne liczy się chęć zabawy i swoboda ekspresji. Po części warsztatowej każda uczestniczka będzie mogła wcielić się w rolę artystki podczas mini sesji zdjęciowej w swoim wianku, co pozwoli zatrzymać tę wyjątkową chwilę na zawsze.
Jak dołączyć do warsztatów w Wadowicach i co warto wiedzieć
Zajęcia odbędą się w kameralnej sali Wadowickiego Centrum Kultury przy ulicy Teatralnej 1. Start o godzinie 16:00, a koszt udziału wynosi 50 złotych. Zapisy są możliwe poprzez platformę StrefaZajęć.pl, gdzie można zapewnić sobie miejsce na tym niepowtarzalnym wydarzeniu.
Organizatorzy zadbali również o luźną atmosferę podczas spotkania nie zabraknie rozmów przy pysznych przekąskach, które umilą wspólne chwile. To doskonała okazja, by poznać nowe osoby, podzielić się inspiracjami i naładować pozytywną energią przed nadchodzącym latem.
Na podst. Informacja Turystyczna w Wadowicach
Ostatnie Artykuły

Seniorka szykowała 50 tys. zł, kryminalni z Wadowic weszli w ostatniej chwili

W święta w Wadowicach zamiast moknąć można wskoczyć do basenu

Mammobus wraca do powiatu wadowickiego i daje szansę na szybkie badanie bez skierowania

W „Czwórce” czas cofnął się o 60 lat podczas jubileuszu szkoły

Spytkowice usłyszały o oszustwach i prędkości - policja zebrała uwagi

Kwiecień w Strefie SOWA w Wadowicach - nauka, język i zabawa

Tekstylia nie trafią już do zwykłego kosza. Wadowice uruchamiają bezpłatną zbiórkę

Ryan Gosling w kosmicznej pułapce - WCK szykuje seanse Projektu Hail Mary

Na Delfinie przybyło suszarek, a kolejki po basenie mają wreszcie zniknąć

W Wieprzu policja ostrzegła uczniów - oszuści celują w seniorów

Strefa SOWA robi krótką przerwę. W WCK wróci z nową energią

Głośny wydech i 136 km/h - Audi w Jaroszowicach straciło prawo jazdy

Uczniowie weszli do wadowickiej komendy - policjanci pokazali kulisy służby

