Uwaga! Burze (komunikat RSO)

Dwa wieczory pod gołym niebem. Filmy w Zawadce i Stanisławiu Górnym

Dwa wieczory pod gołym niebem. Filmy w Zawadce i Stanisławiu Górnym

FOT. UM Wadowice

Duży ekran, letnie niebo i historie, które mogą zainteresować zarówno dzieci, jak i dorosłych – tak zapowiadają się dwa kolejne seanse „Kina pod Gwiazdami”. Widzowie spotkają się w Zawadce oraz Stanisławiu Górnym, a udział w wydarzeniach nie będzie wymagał kupowania biletów. Organizatorzy przygotują leżaki, jednak własny koc może przydać się podczas wieczoru spędzanego na świeżym powietrzu.

  • „Dziki robot” pojawi się na ekranie przy boisku w Zawadce
  • W Stanisławiu Górnym historia o wolności i przyjaźni

„Dziki robot” pojawi się na ekranie przy boisku w Zawadce

Pierwszy seans zaplanowano przy boisku sportowym w Zawadce. W piątek, 17 lipca, o godz. 21.00 wyświetlony zostanie „Dziki robot” – opowieść o niezwykłym robocie, który trafia w sam środek dzikiej przyrody.

Film łączy humor, wzruszenie i ciepłą historię o stopniowym odkrywaniu znaczenia przyjaźni, troski oraz odpowiedzialności za innych. To propozycja dla rodzin, które chcą spędzić wieczór przy dużym ekranie zamiast w tradycyjnej sali kinowej.

W Stanisławiu Górnym historia o wolności i przyjaźni

Dzień później plenerowe kino zostanie zorganizowane w Stanisławiu Górnym. W sobotę, 18 lipca, o godz. 21.00 na terenie za hurtownią Morapel pokazany będzie „Mustang z Dzikiej Doliny”.

To ponadczasowa opowieść o wolności, odwadze i sile przyjaźni. Dzięki dwóm różnym lokalizacjom można wybrać seans bliżej domu albo zaplanować udział w obu wakacyjnych wieczorach.

Harmonogram seansów

  • piątek, 17 lipca, godz. 21.00 – Zawadka, przy boisku sportowym; film „Dziki robot”,
  • sobota, 18 lipca, godz. 21.00 – Stanisław Górny, teren za hurtownią Morapel; film „Mustang z Dzikiej Doliny”.

Na oba wydarzenia wstęp jest wolny. Na miejscu będą dostępne leżaki, ale warto zabrać także własny koc, szczególnie jeśli seans potrwa do późnego wieczora.

na podstawie: UM Wadowice.

Ilustracja wykorzystana w artykule została pobrana z zewnętrznego źródła (UM Wadowice). W przypadku zastrzeżeń dotyczących praw do zdjęcia prosimy o kontakt.