Policja Wadowice: Jesteś na wakacjach? Znajdujesz się w obcym miejscu i potrzebujesz skontaktować się z policjantami? Doprowadzi Cię do nich aplikacja Moja Komenda
Aplikacja Moja Komenda” to mówiąc wprost nic innego jak mobilny przewodnik po wszystkich jednostkach Policji w całej Polsce. To on pomoże Ci dotrzeć lub skontaktować się z najbliższą jednostką czy dzielnicowymi. Szczególnie teraz w trakcie wakacji wyjeżdżając do nieznanego nam miasta może okazać się przydatny.
Aplikacja Moja Komenda” uruchomiona przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji zawiera bazę teleadresową wszystkich komend, komisariatów, posterunków w Polsce. Znajdują się w niej też informacje dotyczące dzielnicowych. Aplikacja została wyposażona w dwa tryby wyszukiwania informacji. Po włączeniu usług lokalizacyjnych w telefonie sama odnajdzie najbliższe policyjne obiekty, co może się okazać naprawdę przydatne w sytuacji, kiedy będziemy w obcym mieście i będziemy chcieli znaleźć najbliższą jednostkę Policji. Po przejściu w tryb online wystarczy jedno kliknięcie, by wskazała nam właśnie trasę do położonej w pobliżu komendy czy komisariatu. Równie sprawnie połączy nas z dyżurnymi policjantami z wybranej jednostki. Dodatkowo Moja komenda” umożliwia wyszukanie po nazwie jednostki, ulicy lub kodzie pocztowym.
Dzięki niej odnajdziemy dzielnicowego, który opiekuje się naszym rejonem zamieszkania, ale także rejonem, w którym obecnie przebywamy bądź wypoczywamy.
Aplikacja Moja Komenda” umożliwia wyszukanie każdego dzielnicowego w Polsce. Aby to zrobić wystarczy wpisać np. adres zamieszkania, a aplikacja odnajdzie funkcjonariusza, który dba o dany obszar oraz pokaże, w której jednostce pracuje. Dzielnicowych możemy wyszukać także po ich imieniu lub nazwisku. Aby połączyć się z funkcjonariuszem wystarczy jedno kliknięcie. Co ważne, wyszukiwarka dzielnicowych działa w trybie offline. Użytkownik nie musi mieć dostępu do Internetu, aby odnaleźć dzielnicowego. Moja Komenda” dostępna jest na telefony z Android. Usługa jest bezpłatna.
Źródło: KWP Kraków
Komenda Powiatowa Policji w Wadowicach, wadowice.policja.gov.pl/, wadowice.policja.gov.pl/pl/aktualnosci/jestes-na-wakacjach-znajdujesz-sie-w-obcym-miejscu-i-potrzebujesz-skontaktowac-sie-z-10
Ostatnie Artykuły

Orlik znów rusza pełną parą i otwiera ligę dla amatorów oraz oldbojów

WCK zwalnia na Wielkanoc - kiedy wraca kino i kultura w Wadowicach

Seniorka szykowała 50 tys. zł, kryminalni z Wadowic weszli w ostatniej chwili

W święta w Wadowicach zamiast moknąć można wskoczyć do basenu

Mammobus wraca do powiatu wadowickiego i daje szansę na szybkie badanie bez skierowania

W „Czwórce” czas cofnął się o 60 lat podczas jubileuszu szkoły

Spytkowice usłyszały o oszustwach i prędkości - policja zebrała uwagi

Kwiecień w Strefie SOWA w Wadowicach - nauka, język i zabawa

Tekstylia nie trafią już do zwykłego kosza. Wadowice uruchamiają bezpłatną zbiórkę

Ryan Gosling w kosmicznej pułapce - WCK szykuje seanse Projektu Hail Mary

Na Delfinie przybyło suszarek, a kolejki po basenie mają wreszcie zniknąć

W Wieprzu policja ostrzegła uczniów - oszuści celują w seniorów

Strefa SOWA robi krótką przerwę. W WCK wróci z nową energią

