Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Wadowice

Kolejne ujawnione narkotyki w powiecie wadowickim

2 osoby zatrzymane za posiadanie i udzielanie środków odurzających, tym razem to efekt pracy kalwaryjskich policjantów. Mężczyźni usłyszeli już zarzut, o dalszym ich losie zdecyduje Sąd.

Kilka dni temu na terenie gminy Stryszów, funkcjonariusze Referatu Kryminalnego w Kalwarii Zebrzydowskiej wylegitymowali 6 osób, które według uzyskanych informacji, mogły być w posiadaniu narkotyków. Mężczyźni zostali poddani kontroli osobistej, podczas której policjanci ujawnili środki odurzające w postaci marihuany, łącznie 11,7 gramów. Narkotyki należały do 20 i 23-letniego mieszkańca powiatu wadowickiego, którzy zostali zatrzymani i trafili do policyjnego pomieszczenia dla osób zatrzymanych. Pozostałe osoby przesłuchano w charakterze świadka i po zakończonych czynnościach zwolniono do domu. 20-latek, który był wcześniej karany za podobne przestępstwa, usłyszał zarzut z art. 59 § 1 UPN. Natomiast starszemu z mężczyzn przedstawiono zarzut posiadania środków odurzających (art. 62 UPN).


Dodaj komentarz

Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Kod antyspamowy
Odśwież

Zobacz również