Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Wadowice

Dla uczczenia 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości zorganizowali turniej strzelecki

28 listopada 2018 roku w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 2 w Wadowicach zorganizowano „Turniej strzelecki z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości”. Organizatorami zawodów byli: CKZiU nr 2 w Wadowicach, Komenda Powiatowa Policji w Wadowicach oraz International Police Association Sekcja Polska - Region IPA Wadowice. W turnieju uczestniczyło łącznie 8 drużyn z trzech szkół średnich powiatu wadowickiego: drużyna z CKZiU w Andrychowie i ZSiPO w Kalwarii Zebrzydowskiej oraz sześć drużyn z klas o profilu policyjnym z CKZiU nr 2 w Wadowicach.

Uczestnicy mieli za zadanie oddać po dwadzieścia strzałów z karabinka pneumatycznego Gamo Delta Fox GT Whisper do tarczy 14 x 14 cm, z odległości 10 metrów – postawa strzelecka stojąca. Umiejętności zawodników oceniała komisja sędziowska, w skład której wchodzili funkcjonariusze Rewiru Dzielnicowych wadowickiej komendy.

Wyniki rywalizacji wyglądały następująco :

INDYWIDUALNIE

1.

DOMINIKA DYNUR

ZSiPO Kalwaria Zebrzydowska

143

2.

JAKUB ZDRADA

CKZiU Andrychów

141

3.

DAMIAN WCISŁO

1 drużyna ILP

141

DRUŻYNOWO

1.

CKZiU Andrychów

411

2.

ZSiPO Kalwaria Zebrzydowska

376

3.

1 drużyna III LP

376

4.

2 drużyna II LP

321

5.

1 drużyna I LP

318

6.

1 drużyna II LP

312

7.

2 drużyna I LP

268

8.

2 drużyna III LP

250

Na zakończenie turnieju, Komendant Powiatowy Policji w Wadowicach – insp. Włodzimierz Warzecha, Dyrektor CKZiU Nr 2 w Wadowicach – mgr inż. Jerzy Kotaś, Naczelnik Wydziału Prewencji KPP Wadowice – podkom. Artur Studnicki oraz Przewodniczący Regionu IPA Wadowice – Andrzej Cholewa wręczyli laureatom dyplomy i puchary, które zostały ufundowane przez Region IPA Wadowice.

Tekst : Andrzej Cholewa


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.