W wadowickiej komendzie dostępny jest defibrylator AED

Komenda Powiatowa Policji w Wadowicach otrzymała nowy defibrylator, który dostępny będzie całodobowo u wadowickich dyżurnych. Urządzenie ratujące życie przekazała Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie, co z pewnością zwiększy bezpieczeństwo zarówno mieszkańców Wadowic, jak i osób odwiedzających komendę.

Defibrylator AED to urządzenie medyczne, które analizuje pracę serca i w przypadku konieczności, za pomocą elektrod defibracyjnych, dostarcza do niego określoną energię elektryczną. Sprzęt składa się z jednostki centralnej zasilanej baterią oraz z kompletu elektrod z kablami. Urządzenie jest pomocne i proste w obsłudze, po przyklejeniu do klatki piersiowej dwóch elektrod, defibrylator sam wydaje instrukcje postępowania. Otrzymany sprzęt pozwoli podjąć skuteczną akcję reanimacyjną przez każdego z nas, jeszcze przed przybyciem zespołu ratownictwa medycznego.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Publikacje

 

Publikujemy artykuły reklamowe (tzw sponsorowane) odpłatnie - w cenie 50 zł netto / publikacja.

 

Artykuł jest oznaczony jako sponsorowany. Zawiera zdjęcie oraz dostarczony tekst. Może zawierać linki wedle oznaczenia (dofollow/nofollow) służące przekazaniu pozycjonowania. Artykuły - publikacje sponsorowane emitowane są na stałe bez ograniczenia czasowego. Pojawiają się na stronie głównej oraz w sekcji z aktualnościami - dzięki czemu szybko się indeksują w Google. Publikujemy je także na naszym fanpage na Facebooku oraz Twitterze (o ile serwis lokalny posiada).

 

Zobacz inne nasze portale lokalne, wejdź na serwisylokalne.pl