Kredyty gotówkowe Wrocław

Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Wadowice

Klub Małego Podróżnika

Na kolejne spotkanie z cyklu "Klub Małego Podróżnika" organizatorzy zapraszają już 11 lutego 2019 r. Na warsztatach „Afryka Bryka” dzieci poznają swoich rówieśników z Afryki oraz ich zabawki i zabawy (ruchowe i sprawnościowe) z różnych krajów Czarnego Kontynentu, które stanowią główną cześć warsztatu. Dzieci odkryją czar Afryki dzięki różnym rekwizytom i zdjęciom. Przymierzą też plemienne stroje i dowiedzą się wielu ciekawostek.

Opłata za zajęcia wynosi 10 zł (płatne najpóźniej przed zajęciami). Zapisy na warsztaty wyłącznie mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. od 1 lutego, godz. 9:00 do wyczerpania miejsc. Na zajęciach dzieci otrzymują paszporty i książeczki, do których zbierają wpisy i pieczątki z zajęć.

Wadowickie Centrum Kultury, Sala Kameralna, ul. Teatralna 1

  • 16:15 – 17:15 – warsztaty dla dzieci w wieku 4 – 6 lat
  • 17:30 – 18:30 – warsztaty dla dzieci w wieku 7 – 9 lat

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

logo RSS

IT Wadowice: Klub Małego Podróżnika