Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Wadowice

Catering dla firm – na wydarzenia dużego i małego formatu

Niezależnie od formatu imprezy, catering zawsze może być doskonałym wyborem. Jak wybrać najlepszą obsługę cateringową na wydarzenia firmowe?

Bankiety, konferencje, lunche biznesowe czy też szkolenia – to jedynie kilka wydarzeń w świecie biznesu, na które zamawiany jest catering. Teraz z usług tego typu korzysta coraz więcej firm, którym zależy na zapewnieniu swoim gościom najlepszych posiłków.

Na czym dokładnie polega catering firmowy? Na jakie przyjęcia sprawdzi się najlepiej? Jak dopasować wtedy odpowiednie menu? W końcu, kto może zaoferować najlepszy catering?

Catering dla firm – wyśmienite dania w dowolnym miejscu

Obsługa cateringowa polega na dostarczeniu przygotowanych uprzednio dań w wyznaczone miejsca, na przykład na imprezy firmowe lub przyjęcia okolicznościowe.

Catering wybierany jest obecnie najczęściej na różnego rodzaju eventy biznesowe, które odbywają się między innymi w siedzibie firmy, w centrum konferencyjnym, w plenerze. Dzięki temu wyśmienite posiłki dostępne są praktycznie wszędzie!

Catering dla firm wybierany jest głównie na:

  • akcje promocyjne
  • imprezy integracyjne
  • konferencje
  • szkolenia
  • lunche biznesowe
  • pikniki firmowe
  • przyjęcia świąteczne
  • spotkania jubileuszowe
  • targi i ekspozycje
  • i inne wydarzenia

Jak widać, catering może sprawdzić się podczas wielu różnych eventów firmowych, które prowadzone są zarówno we wnętrzach, jak również jako imprezy plenerowe.

Firma świadcząca catering przygotowuje wówczas menu ustalone wspólnie z klientem i dostarcza je własnym transportem na wyznaczone miejsce. Tam odpowiedzialna jest ona również za odpowiednie przygotowanie miejsca serwowania posiłków – może być to szwedzki stół albo obsługa kelnerska.

Warto zaznaczyć, że catering może być także połączony z usługą polegającą na wynajęciu wyposażenia eventowego, w tym zastawy stołowej oraz mebli eventowych – krzeseł, ław, stolików, namiotów. Dzięki temu urządzenie przyjęcia może być jeszcze łatwiejsze!

Menu cateringowe – co zaserwować gościom?

Catering to najczęściej pełna paleta różnych dań, które mogą być dopasowane także do charakteru imprezy, podczas której mają być podawane. W menu niektórych firm świadczących catering znajduje się ponad setka różnych propozycji kulinarnych!

W menu znaleźć można głównie przekąski serwowane na małych talerzykach w formie szwedzkiego stołu, ale na bardziej wystawne przyjęcia catering może mieć postać serwowanych przez kelnerów posiłków składających się z kilku osobnych dań.

Firmy dostarczające catering mogą zaoferować swoim klientom dostęp do pełnej palety posiłków inspirowanych nie tylko kuchnią polską, ale także tradycjami kulinarnymi wielu innych krajów, na przykład kuchni azjatyckiej, włoskiej, francuskiej, greckiej czy hiszpańskiej.

Bogate menu powoduje, że serwowane posiłki mogą idealnie wpisać się w każde wydarzenie – niezależnie od jego formatu!

Jak wybrać najlepszy catering dla firm?

Gdy w wyszukiwarce wpiszemy słowa typu „catering” i dodamy do nich nazwę miasta, w którym ma odbyć się przyjęcie, możemy natychmiast zobaczyć, że wybór usług jest bardzo szeroki. Czym najlepiej kierować się przy ich doborze?

Najlepszy catering to ten, który cieszy się powodzeniem wśród klientów. Warto wybrać firmę z doświadczeniem i pozytywnymi referencjami od klientów, która brała udział w prestiżowych wydarzeniach i będzie mogła sprostać naszym indywidualnym wymaganiom.

SCC – SERVICE CONGRES CENTER – profesjonalny catering dla firm w Krakowie

Szukasz dobrej firmy oferującej catering w Małopolsce? Wybierz obsługę SCC – SERVICE CONGRES CENTER!

SCC – SERVICE CONGRES CENTER to firma cateringowa z wieloletnim doświadczeniem na rynku, która jest obecnie jednym z liderów w świadczeniu tego typu usług w Małopolsce.

W ofercie firmy można znaleźć catering idealny na każdą okazję – konferencje, szkolenia czy też przyjęcia jubileuszowe. Dodatkowo, firma SCC prowadzi własną wypożyczalnię wyposażenia eventowego.