Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Wadowice

23-07-2020

Życzenia z okazji Święta Policji

Szanowny Pan
Komendant Powiatowy Policji w Wadowicach
mł. insp. Arkadiusz Śniadek

W dniu Waszego święta składamy wszystkim Funkcjonariuszkom, Funkcjonariuszom oraz pracownikom cywilnym Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach wyrazy uznania oraz słowa podziękowania za Waszą służbę.

Praca w Policji wiąże się z odpowiedzialnością i egzekwowaniem prawa, ale i działaniem w ramach prawa, o czym zawsze musicie pamiętać. Niech towarzyszy Wam nieustannie świadomość, że służycie społeczeństwu, a jednocześnie wdzięczność mieszkańców Powiatu Wadowickiego.

Dziękujemy za wysiłek i trud, podejmowany w Waszej codziennej pracy oraz pełną poświęcenia służbę na rzecz zapewnienia bezpieczeństwa oraz utrzymania ładu i porządku publicznego w naszym regionie.
Życzymy Wam wielu sukcesów oraz satysfakcji z pełnienia trudnej i odpowiedzialnej służby oraz szczęśliwych powrotów do domu. Serdeczne życzenia kierujemy również do Waszych rodzin za wsparcie, jakiego Wam udzielają w realizacji tej zaszczytnej służby.

Z wyrazami szacunku

 Przewodnicząca Rady Powiatu w Wadowicach  Zofia Kaczyńska

Starosta Wadowicki Eugeniusz Kurdas

Wicestarosta Beata Smolec

  Przewodniczący Komisji Bezpieczeństwa Michał Chrząszcz

Wadowice, dnia 24 lipca 2020 r.

***

Jak już informowaliśmy, 17 lipca br. wicestarosta Beata Smolec uczestniczyła w spotkaniu zorganizowanym z okazji Święta Policji w Wadowickim Centrum Kultury (https://bit.ly/2ZTPYa4 ). Wraz z życzeniami od władz Powiatu Wadowickiego przekazała na ręce mł. insp. Arkadiusza Śniadka list gratulacyjny. Czytamy w nim m.in.: Z okazji uroczystych obchodów Święta Policji w imieniu swoim i władz Powiatu Wadowickiego pragniemy serdecznie podziękować wszystkim Policjantkom i Policjantom, a także Pracownikom Cywilnym Policji za ofiarny trud oraz poświęcenie w wypełnianiu codziennych obowiązków zawodowych. Praca w największej formacji mundurowej  w Polsce to nie tylko zaszczyt, ale przede wszystkim ogromne wyzwanie. Państwa służba niesie bowiem za sobą wiele  wyrzeczeń. Łączy się z trudem, a niejednokrotnie także z narażeniem swojego zdrowia i życia. Wymaga odwagi, poświęcenia i profesjonalizmu.
Obchody Święta Policji to okazja, aby przekazać słowa najwyższego uznania oraz gratulacje. Odznaczonym i awansowanym winszujemy zawodowego sukcesu. Wszystkim życzymy wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.
W tak szczególnym dniu nie możemy też zapomnieć o Państwa Rodzinach. Dziękujemy za zrozumienie Waszego powołania oraz okazywane Wam wsparcie, dzięki któremu łatwiej znosić niedogodności i wyzwania łączące się ze służbą w Policji.