Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Wadowice

Druga edycja konkursu POT!

Polska Organizacja Turystyczna serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w II. edycji  konkursu „Czekamy na Was!” Jego celem jest przypomnieć turystom, że mamy w Polsce wiele atrakcyjnych produktów turystycznych, które nie mogą się doczekać, aż wrócą do nich odwiedzający.

Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu filmu o długości od 15 do 30 sekund, na którym zapraszają Państwo turystów do odwiedzania – po zakończeniu izolacji społecznej – Waszego obiektu/miejsca. Motywem przewodnim Zadania powinno być hasło: „Czekamy na Was!” wypowiadane lub pojawiające się na filmie w postaci hasztagu: #CzekamyNaWas. Zadanie może zostać wykonane dowolną techniką, w standardzie minimum HD, z horyzontalnym układem obrazu, w formacie *.mp4, a jego rozmiar nie może przekraczać 1 GB.

W celu wzięcia udziału w Konkursie należy przesłać swój film za pomocą jednego z dwóch następujących narzędzi do przesyłania plików: https://wetransfer.com/ lub  https://pl.filemail.com/, w polu nadawcy wpisując swój adres mailowy, w polu odbiorcy wpisując adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz wpisując nazwę Waszego obiektu, miejscowość, województwo w formularzu wiadomości.

Nagrodą jest kampania promocyjna wyróżnionych filmików w mediach społecznościowych Polskiej Organizacji Turystycznej. Każdy przesyłający swoje zgłoszenie automatycznie akceptuje warunki regulaminu konkursu, który można przeczytać i pobrac poniżej.

Prace konkursowe można przesyłać do dnia 28 lutego 2021 r. włącznie.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Wyniki ubiegłorocznej edycji wraz z prezentacją zwycięskich filmików można obejrzeć na stronie pot.gov.pl.


IT Wadowice: Druga edycja konkursu POT!