Z pieniędzy przekazanych przez Starostwo Powiatowe w Wadowicach na Fundusz Wsparcia Policji został zakupiony specjalistyczny sprzęt, który trafił do wadowickich policjantów.

Wczoraj (25 listopada br.), w budynku Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach, pani Beata Smolec – Wicestarosta Wadowic, oficjalnie przekazała nowy sprzęt na ręce mł. insp. Arkadiusza Śniadka – Komendanta Powiatowego Policji w Wadowicach. W spotkaniu uczestniczyła również pani Katarzyna Banaś – Naczelnik Wydziału Wspomagającego KPP w Wadowicach. Sprzęt został zakupiony z pieniędzy przekazanych przez Starostwo Powiatowe w Wadowicach na Fundusz Wsparcia Policji.

Na stan komendy trafiło 19 latarek led  z akumulatorami, foto-pułapka, statyw, mobilna drukarka, tester trzeźwości alcoblow, alkomat drager z drukarką, a także glass tester (do oceny stanu szyb w pojazdach samochodowych). Sprzęt został rozdysponowany między wydziałem kryminalnym, ruchu drogowego i prewencji oraz kalwaryjskim komisariatem, gdzie trafił tester trzeźwości. Wartość sprzętu wyniosła 20 tys. złotych.

 

Policjanci za okazane wsparcie serdecznie dziękują!