Producent ubrań dziecięcych o kolekcjach dla mam i dzieci – skąd pomysł?

Choć urocza, kolorowa i wesoła, także moda dziecięca może się z czasem opatrzeć i znudzić. Ubranka dla dzieci mają w sobie pewien czar, ale też są zwykle dość uniwersalne – sprawia to, że można długo z nich korzystać, także w przypadku kilkorga dzieci, ale z czasem po prostu nie można na nie patrzeć. Ciekawy pomysł na rynek ubrań dziecięcych wprowadziła polska marka TUSS.pl (więcej: https://tuss.pl/pl/)

Producent ubrań dziecięcych o wspólnych kolekcjach

Pomysłem na ubranka dziecięce i ich wariant dla dorosłych zrodziła się ze wspólnej, ciepłej relacji na linii mama – dzieci. W świecie ciągłego zabiegania i zmęczenia, trudno czasami o wspólne mianowniki. Dbamy o dzieci, pielęgnujemy je i wychowujemy, ale brakuje w tym trochę zabawy i luzu. Wspólne komplety, czyli ubranka dla dzieci oraz dla dorosłych z jednej serii, pozwalają na przenikanie się świata dzieci i dorosłych. Mamy mają okazję zrzucić garsonki i wskoczyć w kolorowe, wygodne dresy, co jest pretekstem np. do wspólnych spracerów czy zabawy na świeżym powietrzu.

Dzieciaki także korzystają z takiej koncepcji. Odzież dziecięca często stylizowana jest na modę dla dorosłych, ale jeśli brakuje w tym umiaru, jest pretensjonalna i razi. Gdy jednak dziecko upodabnia się do mamy w tym samym, uroczym komplecie – z miejsca zauważamy wspólne mianowniki. Jako producent ubrań dla dzieci, widzimy ile wspólna garderoba wnosi do relacji rodziców i dzieci. U maluchów buduje to więzi, polepsza identyfikację z rodzicem, uczy poczucia gustu, stylu i smaku.

Producent ubrań dziecięcych – wspólne kolekcje to nie tylko sukienki

Chociaż od pewnego czasu wspólne sukienki dla mam i córek to znany trend przy okazji np. wesel, to nie jedyny pretekst, by połączyć ubrania dziecięce i modę dla dorosłych. W TUSS.pl chcieliśmy przełamać ten trend, co się nam zresztą udało. Dzisiaj rodzice i dzieci mogą z przyjemnością wybierać spośród sezonowych kolekcji, np. zimowej czy street wear. Te niezobowiązujące stroje w stylu casual dają najlepszy pretekst by wyjść poza utarte schematy modowe – rodzice wykorzystują ubranka dla dzieci by przeistoczyć się i odnaleźć w sobie tę dziecięcą radość, dzieciaki przeistaczają się nieco w dorosłych, odkrywają ich świat i czerpią radość ze wspólnych chwil.

Ubrać się tak samo jak dziecko – to wymaga odwagi, dystansu i poczucia humoru. Nie zawsze łatwo jest tak radykalnie przełamać w sobie pewne nawyki modowe. Ubranka dla dzieci i odzież dla dorosłych różnią się na tyle, że dla niektórych jest to bariera nie do pokonania. Warto więc zacząć od lekkich wspólnych akcentów, jak dodatki, np. czapki i szaliki zimowe, spodnie dresowe, t-shirty. Czasem bardzo uroczo i kreatywnie prezentują się wspólne elementy ozdobne, np. dodatki z jeansu, koronki – te wspólne mianowniki w codziennych kreacjach.