Czarne naszyjniki męskie to top jeden wśród męskiej biżuterii

Obecnie projektanci męskiej biżuterii prześcigają się w coraz to nowych motywach i trendach. Męska biżuteria zagościła na stałe w modzie. Panowie polubili bransoletki na skórzanych paskach i koraliki w formie lawy wulkanicznej lub kamyków. Noszą także nowoczesne kolczyki męskie, sygnety z grawerami, obrączki i naszyjniki. To właśnie na tych ostatnich, czyli na czarnych naszyjnikach męskich obecnie skupimy naszą uwagę.

Czarne naszyjniki męskie to obecnie top jeden wśród trendów w męskiej modzie. Jeszcze kilka lat temu to kolor srebrny był najchętniej wybierany jeżeli chodzi o biżuterię dla panów. Dzisiaj modna poszła o krok dalej i to właśnie czerń zaczyna królować w męskich stylizacjach. I nie ma się czemu dziwić. To elegancki i zarazem tajemniczy kolor, który łatwo jest wpasować w każdy ubiór.

Czarna biżuteria męska ze stali chirurgicznej

Męska biżuteria najczęściej wykonywana jest ze stali chirurgicznej. Dlaczego? Tutaj odpowiedź jest prosta. To metal, który posiada wiele zalet. Przede wszystkim jest tańszy od metali szlachetnych, więc można sobie pozwolić na więcej ciekawych dodatków do odzieży. Nie trzeba przywiązywać się do jednego łańcuszka ze złota lub jednego krzyżyka ze srebra. Stal też jest hipoalergiczna, więc nie powoduje reakcji alergicznych. Nie traci swojego blasku i nie śniedzieje jak bywa to czasami ze srebrem. Jeżeli natomiast chodzi o kolor czarny to właśnie na stali jest możliwy do uzyskania dzięki nanoszeniu powłok kolorowych na metal tzw. metodą PVD, gdzie mają zastosowanie tylko zjawiska fizyczne.

czarne naszyjniki męskie na łańcuszku

 

Czarne naszyjniki męskie na prezent

Czarne naszyjniki męskie to idealny pomysł na prezent dla mężczyzny w każdym wieku. Nie musisz się zastanawiać ile lat ma obdarowany. Niezależnie czy będzie to nastolatek czy mężczyzna w kwiecie wieku to kolor czarny przypadnie każdemu do gustu. Jaki zatem naszyjnik wybrać mężczyźnie na prezent? Tutaj wybór masz przeogromny. Od zawieszek na kulkowych łańcuszkach w kształcie naboi z modlitwą, kłów z indywidualnym grawerem, przez zawieszki w kształcie skrzydeł, czaszek, kotwic, po nieśmiertelniki męskie z miejsce na grafikę lub zdjęcie. Po więcej informacji o trendach w czarnej męskiej biżuterii sięgnij tu.

czarne nieśmiertelniki z grawerem

 

Prezent dla mężczyzny z grawerem

Czarne nieśmiertelniki męskie to naszyjniki przygotowane specjalnie pod indywidualne zdobienia. Bez problemu można nanieść na nieśmiertelniki niemal wszystko czego sobie zapragniesz. Może być to zdjęcie ukochanej osoby lub pupila, może być to grafika, nawet ta stworzona przez Ciebie własnoręcznie. Może być to tekst napisany wybraną czcionką lub obrazek narysowany mazakiem. Dokładnie! Możesz mieć na czarnym nieśmiertelniku swoje własne dzieło sztuki. Wystarczy, że weźmiesz do ręki czystą kartkę, mazak i namalujesz coś fajnego. Bez problemu przeniesiemy to na wybrany przez Ciebie nieśmiertelnik, a szeroką ofertę czarnych nieśmiertelników męskich z grawerem znajdziesz tutaj: https://zubiro.com/niesmiertelnik-z-grawerem. Zajmiemy się z przyjemnością wykonaniem pięknego upominku dla solenizanta lub jubilata, z Ty możesz już tylko myśleć o udanej imprezie.

Czarne naszyjniki męskie, które znajdziesz tutaj w sklepie zubiro.com, można nosić jako pojedynczą ozdobę na szyi. Można także je łączyć ze sobą w komplecie. Możesz zestawić ze sobą dwie lub trzy zawieszki w różnych kształtach lub połączyć zawieszki z ozdobnymi łańcuszkami męskimi również w czarnym kolorze. Jedne zawieś bliżej szyi, a inne opuść niżej na klatkę. Ciesz się różnymi kombinacjami i baw się nieograniczonym dostępem do męskiej biżuterii marki zubiro.