Magiczny świat bajek na Dzień Dziecka: koncert Meloarte w Wadowicach
Zapraszamy na niezwykłe widowisko muzyczne, które przeniesie Was do magicznego świata bajek! Z okazji Dnia Dziecka, Wadowickie Centrum Kultury przygotowało koncert pełen niesamowitych emocji i niepowtarzalnych wrażeń.
  1. 30 artystów na jednej scenie
  2. Specjalne występy gości
  3. Bilety w cenie 60 zł
  4. Koncert 2 czerwca 2024 r. o godz. 17:00

W niedzielę, 2 czerwca 2024 roku, o godzinie 17:00, Wadowickie Centrum Kultury zaprasza na wyjątkowy koncert z okazji Dnia Dziecka pod tytułem „Magiczny Świat Bajek”. To wydarzenie skierowane jest nie tylko do najmłodszych, ale także do wszystkich miłośników animowanych opowieści, które od lat cieszą się niesłabnącą popularnością.

Na scenie zaprezentuje się aż 30 artystów, w tym soliści, chór i orkiestra. Wśród nich zobaczymy Natalię Kruźlak, Zuzannę Ocieczek, Aleksandrę Tondyrę, Maję Brózdę oraz Huberta Targosza. Specjalnymi gośćmi koncertu będą Michał Dziewiński, perkusista, muzyk i aranżer, oraz Martyna Sołtysik, która zagra na gitarze basowej.

Wydarzenie to będzie nie tylko ucztą dla uszu, ale również dla oczu. Całość pokazu ubarwi gra świateł, charakteryzacja wykonawców oraz stroje zaprojektowane przez Monikę Sajdak. Koncert obiecuje być pełen magii i niezapomnianych emocji, które na długo zapadną w pamięć wszystkim uczestnikom.

Liczba miejsc na koncert jest ograniczona, dlatego warto już teraz zaopatrzyć się w bilety, które są dostępne w cenie 60 zł. Można je nabyć w kasie Wadowickiego Centrum Kultury lub na jego stronie internetowej. Nie przegapcie tej niezwykłej okazji, by przenieść się w magiczny świat bajek i przeżyć niezapomniane chwile w towarzystwie utalentowanych artystów!

Wydarzenie odbędzie się w sali teatralnej Wadowickiego Centrum Kultury przy ul. Teatralnej 1. Serdecznie zapraszamy!


Wg inf z: Informacja Turystyczna w Wadowicach