Szalony Dzień Dziecka w Parku Miejskim – moc atrakcji dla najmłodszych!
Zapraszamy na wyjątkowy Dzień Dziecka w Parku Miejskim! Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji dla najmłodszych, które zagwarantują niezapomniane chwile w gronie rodziny i przyjaciół. Nie przegapcie tego wspaniałego wydarzenia!
  1. Pokazy taneczne i sportowe.
  2. Konkursy i animacje dla dzieci.
  3. Występ "Kapelusznika z ogniem".
  4. Koncert laureatów konkursu Talenty 2024.

Już 1 czerwca Park Miejski zamieni się w centrum radości i zabawy dla dzieci. Startujemy o godzinie 15:00, a na scenie pojawią się utalentowane grupy taneczne z Ogniska Pracy Pozaszkolnej. Następnie, o 16:15, miłośnicy sportu będą mogli podziwiać pokaz taekwondo, który z pewnością zachwyci wszystkich obecnych, niezależnie od wieku.

Jednym z najbardziej oczekiwanych punktów programu będzie występ "Kapelusznika z ogniem" o godzinie 17:00. Ten niezwykły artysta z Krakowa zaprezentuje pokaz, który na pewno zapadnie w pamięć zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Dzień zakończymy koncertem laureatów konkursu Talenty 2024 o 18:30, podczas którego młodzi artyści zaprezentują swoje muzyczne umiejętności.

Oczywiście, to nie koniec atrakcji! Dla najmłodszych przygotowaliśmy strefę z dmuchańcami, gdzie będą mogli wyszaleć się do woli. Kluby sportowe z naszej gminy zaprezentują swoje dyscypliny, a każdy będzie miał okazję spróbować swoich sił w nowych wyzwaniach. Kreatywne animacje na świeżym powietrzu również czekają na uczestników.

Nie zapomnieliśmy także o smakoszach - darmowe lody i wata cukrowa będą dostępne dla dzieci, które wezmą udział w konkursie "Wiedza o Wadowicach". Wystarczy odpowiedzieć poprawnie na jedno pytanie w namiocie organizatora, aby otrzymać kupon na pyszne lody.

Harmonogram wydarzeń:

15:10 – występy grup tanecznych

16:15 – pokaz taekwondo

17:00 – „Kapelusznik z ogniem” – Uliczni Artyści Krakowa

18:30 – koncert Laureatów Talenty 2024

Dzień sportu

W ramach Dnia Dziecka odbędzie się również szereg sportowych konkurencji, które przyciągną uwagę zarówno dzieci, jak i dorosłych. Turniej tenisa ziemnego dla klas 4-6 oraz gry i zabawy tenisowe dla najmłodszych organizowane przez LKS Olimpia Chocznia rozpoczną się o 14:00 i potrwają do 17:00. O 15:30 rozpocznie się turniej szachowy oraz konkurs rozwiązywania zadań, przygotowany przez TKKF Wieża Wadowice. Miłośnicy tenisa stołowego będą mogli wziąć udział w mini turnieju organizowanym przez MKS Skawa Wadowice.

W programie znajdzie się również konkurencja piłkarska z prowadzeniem piłki na bramkę, przygotowana przez APN Husaria oraz bamberbole i bramka celnościowa z PUKS Karol Wadowice. Centrum Edukacji i Turystyki EWART również przygotowało specjalny program dla najmłodszych.

Parking

Dla tych, którzy planują przyjechać samochodem, wyznaczyliśmy dodatkowe miejsca parkingowe przy Klasztorze Karmelitów Bosych na ul. Karmelickiej 22. Zachęcamy do skorzystania z górnego parkingu i spaceru do parku.

Nie przegapcie tej okazji, by spędzić wyjątkowy dzień pełen radości i zabawy w gronie rodziny i przyjaciół. Do zobaczenia w Parku Miejskim!


Według informacji z: Informacja Turystyczna w Wadowicach