Laureaci konkursu
Wszystkich laureatów konkursu "Barwy Życia", ich rodziny oraz nauczycieli, którzy wspierali młodych artystów, zapraszamy na uroczyste wręczenie nagród! Wydarzenie odbędzie się 15 czerwca 2024 roku o godzinie 16:00 w AGRADO CLUB przy ulicy Lwowskiej 16.
  1. Uroczyste wręczenie nagród i dyplomów.
  2. Spotkanie laureatów z rodzinami i nauczycielami.
  3. Wernisaż prac konkursowych.

W najbliższą sobotę, 15 czerwca, AGRADO CLUB zamieni się w miejsce pełne emocji i twórczej energii. O godzinie 16:00 odbędzie się tam uroczyste rozstrzygnięcie konkursu "Barwy Życia", podczas którego zostaną wręczone nagrody oraz dyplomy dla młodych artystów. To wyjątkowe wydarzenie, na które zapraszamy wszystkich laureatów wraz z bliskimi i nauczycielami.

Wernisaż, który towarzyszy rozstrzygnięciu konkursu, będzie doskonałą okazją do podziwiania prac młodych talentów. Warto przyjść, aby zobaczyć, jak dzieci i młodzież interpretują świat za pomocą kolorów i kształtów. To także świetna sposobność do rozmów i nawiązywania nowych znajomości w artystycznym środowisku.

AGRADO CLUB, znajdujący się przy ulicy Lwowskiej 16, to miejsce, które idealnie nadaje się do organizacji takich wydarzeń. Przestronna sala i przyjazna atmosfera sprawią, że wszyscy uczestnicy poczują się wyjątkowo. Warto zarezerwować sobie czas na to kulturalne wydarzenie i wspólnie z rodziną oraz przyjaciółmi celebrować sukcesy młodych artystów.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Niech to będzie dzień pełen radości, inspiracji i artystycznych doznań!


Na podstawie: Informacja Turystyczna w Wadowicach