Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Wadowice

Kolejne uderzenie wadowickiej Policji w przestępczość narkotykową

Ciągła analiza i monitorowanie środowiska związanego z handlem narkotykami przyniosła kolejne efekty pracy wadowickich kryminalnych. Policjanci tym razem zabezpieczyli około 2 kilogramów suszu marihuany i 27 krzewów konopi indyjskich.

01 października 2018 roku policjanci z Wydziału Kryminalnego wadowickiej komendy, w wyniku ustaleń operacyjnych dotarli do jednej z posesji na terenie gminy Wadowice, gdzie ujawnili i zabezpieczyli 27 krzewów konopi indyjskich. Rośliny były w różnym stanie rozrostu, niektóre z nich sięgały ponad 3 m wysokości. Ponadto w trakcie przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych, mundurowi ujawnili na strychu domu około 2 kilogramów suszu marihuany. W trakcie prowadzonych czynności ustalono, że właścicielem plantacji jest 38-letni mężczyzna, któremu wczoraj Prokuratura Rejonowa w Wadowicach przedstawiła zarzut uprawy konopi indyjskich tj: art. 63 UPN. Za przestępstwo to grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.


Dodaj komentarz

Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Kod antyspamowy
Odśwież

Zobacz również