Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Wadowice

Dobry oczyszczacz powietrza nie musi być drogi – model SHARP KC-F32EUW to sprawdzony wybór dla osób, które poszukują skutecznego oczyszczacza z funkcją nawilżania do mniejszych pomieszczeń.

 

Normy zanieczyszczeń powietrza są w Polsce co roku notorycznie przekraczane – mamy najgorsze powietrze w Unii Europejskiej. W związku z tym coraz więcej osób decyduje się na zakup oczyszczacza powietrza. To urządzenie, które pozwala na efektywne odfiltrowywanie z powietrza zanieczyszczeń takich jak pyły PM 10 i PM 2,5, kurz, a nawet bakterii, wirusów, alergenów.

 

Za skutecznie działający oczyszczacz powietrza wcale nie trzeba dużo płacić – doskonałym przykładem jest model SHARP KC-F32EUW, który wykorzystuje zaawansowaną technologię Plasmacluster i posiada funkcję wielostopniowej filtracji powietrza. Dodatkowo, może pracować jako nawilżacz powietrza, dlatego dba o jego prawidłowy poziom wilgotności ważny dla komfortowego oddychania.

 

Model SHARP KC-F32EUW przeznaczony jest do użytkowania w pomieszczeniach o powierzchni do 21 metrów kwadratowych. Świetnie nadaje się do sypialni oraz do pomieszczeń, w których przebywają małe dzieci, ponieważ wyróżnia się także cichą pracą na poziomie 21 decybeli.

 

Oczyszczacz powietrza posiada tryb pracy automatycznej oraz 3 tryby pracy manualnej – maksymalny, średni i cichy. Jest również wyposażony w wyłącznik czasowy pozwalający na ustawienie czasu wyłączenia. Posiada także czujniki temperatury, kurzu i wilgotności.

 

Te zalety powodują, że urządzenie SHARP KC-F32EUW to sprawdzony wybór do małych pomieszczeń – bez przepłacania!