Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Wadowice

Spotkanie autorskie w WBP

Wadowicka Biblioteka Publiczna (ul. Legionów 1) zaprasza na spotkanie autorskie z Anielą Cholewińską – Szkolik, które odbędzie się 3 grudnia (poniedziałek) o godz. 10.00.

Aniela Cholewińska - Szkolik, to pisarka dla dzieci, autorka lubianej i czytanej serii „Misia i jej mali pacjenci”. Seria opowiada o małej weterynarz Misi, która w Lipowej Klinice pomaga swoim małym pacjentom. Książki te szczególnie przypadną do gustu tym, którzy uwielbiają zwierzaki. Autorka inspiracje czerpie z długich spacerów po lesie, pracy w ogrodzie, tańca i fotografowania. To właśnie wtedy przychodzą jej do głowy najlepsze pomysły, którymi dzieli się z czytelnikami.

Na wydarzenie obowiązują zapisy, których można dokonać telefonicznie (33 823 46 18) lub osobiście w Wadowickiej Bibliotece Publicznej. W związku z dużym zainteresowaniem i brakiem wolnych miejsc obecnie przyjmujemy zapisy tylko od osób indywidualnych.

* Spotkanie zrealizowano w ramach projektu „Poznaj pisarza - zostań pisarzem!”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

logo RSS

IT Wadowice: Spotkanie autorskie w WBP